Zondag 18 november 2018

Uitslagen


25-04-2018

19.30 - 20.10  Wanmolen - D.O.K0 - 3
20.12 - 20.52  Mulder Tweewielers - Lazio Coma7 - 4
20.54 - 21.34  Team Siefkes - Team Dikkenberg3 - 0

18-04-2018

19.30 - 20.10  Wanmolen - D.O.K0 - 3
20.12 - 20.52  Mulder Tweewielers - Lazio Coma1 - 2
20.54 - 21.34  Team Siefkes - Team Dikkenberg3 - 0

11-04-2018

19.30 - 20.10  Lazio Coma - Team Dikkenberg2 - 1
20.12 - 20.52  Wanmolen - Mulder Tweewielers2 - 2
20.54 - 21.34  Team Siefkes - D.O.K2 - 1

04-04-2018

19.30 - 20.10  D.O.K - Mulder Tweewielers8 - 2
20.12 - 20.52  Wanmolen - Team Dikkenberg3 - 3
20.54 - 21.34  Team Siefkes - Lazio Coma5 - 2

28-03-2018

19.30 - 20.10  D.O.K - Lazio Coma6 - 4
20.12 - 20.52  Mulder Tweewielers - Team Dikkenberg2 - 3
20.54 - 21.34  Team Siefkes - Wanmolen12 - 2

21-03-2018

19.30 - 20.10  D.O.K - Team Dikkenberg7 - 2
20.12 - 20.52  Wanmolen - Lazio Coma1 - 2
20.54 - 21.34  Team Siefkes - Mulder Tweewielers11 - 2

14-03-2018

19.30 - 20.10  Wanmolen - D.O.K1 - 17
20.12 - 20.52  Mulder Tweewielers - Lazio Coma5 - 2
20.54 - 21.34  Team Siefkes - Team Dikkenberg3 - 0

07-03-2018

19.30 - 20.10  Team Dikkenberg - Lazio Coma2 - 3
20.12 - 20.52  Wanmolen - Mulder Tweewielers9 - 6
20.54 - 21.34  Team Siefkes - D.O.K5 - 0

28-02-2018

19.30 - 20.10  D.O.K - Mulder Tweewielers6 - 1
20.12 - 20.52  Wanmolen - Team Dikkenberg4 - 6
20.54 - 21.34  Team Siefkes - Lazio Coma7 - 2

21-02-2018

19.30 - 20.10  D.O.K - Lazio Coma8 - 2
20.12 - 20.52  Mulder Tweewielers - Team Dikkenberg3 - 4
20.54 - 21.34  Team Siefkes - Wanmolen6 - 6

14-02-2018

19.30 - 20.10  D.O.K - Team Dikkenberg3 - 4
20.12 - 20.52  Lazio Coma - Wanmolen3 - 0
20.54 - 21.34  Team Siefkes - Mulder Tweewielers -
20.54 - 21.34  Team Siefkes - Mulder Tweewielers9 - 2

07-02-2018

19.30 - 20.10  Wanmolen - D.O.K4 - 5
20.12 - 20.52  Lazio Coma - Mulder Tweewielers5 - 2
20.54 - 21.34  Team Siefkes - Team Dikkenberg4 - 2

31-01-2018

19.30 - 20.10  Team Dikkenberg - Lazio Coma9 - 1
20.12 - 20.52  Wanmolen - Mulder Tweewielers2 - 4
20.54 - 21.34  D.O.K - Team Siefkes5 - 6

24-01-2018

19.30 - 20.10  D.O.K - Mulder Tweewielers6 - 1
19.30 - 20.10  Team Siefkes - Lazio Coma -
20.12 - 20.52  Wanmolen - Team Dikkenberg4 - 7
20.54 - 21.34  Team Siefkes - Lazio Coma6 - 1

17-01-2018

19.30 - 20.10  D.O.K - Lazio Coma3 - 3
20.12 - 20.52  Mulder Tweewielers - Team Dikkenberg6 - 6
20.54 - 21.34  Wanmolen - Team Siefkes1 - 8

10-01-2018

19.30 - 20.10  D.O.K - Team Dikkenberg2 - 1
20.12 - 20.52  Wanmolen - Lazio Coma4 - 1
20.54 - 21.34  Team Siefkes - Mulder Tweewielers12 - 3

20-12-2017

19.30 - 20.10  Wanmolen - D.O.K0 - 9
20.12 - 20.52  Mulder Tweewielers - Lazio Coma0 - 3
20.54 - 21.34  Team Siefkes - Team Dikkenberg10 - 3

13-12-2017

19.30 - 20.10  Lazio Coma - Team Dikkenberg3 - 2
20.12 - 20.52  Wanmolen - Mulder Tweewielers4 - 2
20.54 - 21.34  Team Siefkes - D.O.K4 - 2

06-12-2017

19.30 - 20.10  D.O.K - Mulder Tweewielers8 - 4
20.12 - 20.52  Wanmolen - Team Dikkenberg4 - 3
20.54 - 21.34  Team Siefkes - Lazio Coma10 - 1

29-11-2017

19.30 - 20.10  D.O.K - Lazio Coma5 - 1
20.12 - 20.52  Mulder Tweewielers - Team Dikkenberg6 - 2
20.54 - 21.34  Team Siefkes - Wanmolen4 - 0

22-11-2017

19.30 - 20.10  D.O.K - Team Dikkenberg3 - 3
20.12 - 20.52  Wanmolen - Lazio Coma4 - 2
20.54 - 21.34  Team Siefkes - Mulder Tweewielers7 - 2

15-11-2017

19.30 - 20.10  D.O.K - Wanmolen8 - 1
20.12 - 20.52  Lazio Coma - Mulder Tweewielers8 - 4
20.54 - 21.34  Team Dikkenberg - Team Siefkes0 - 10

08-11-2017

19.30 - 20.10  Mulder Tweewielers - Wanmolen7 - 2
20.12 - 20.52  Team Dikkenberg - Lazio Coma4 - 1
20.54 - 21.34  Team Siefkes - D.O.K6 - 4

01-11-2017

19.30 - 20.10  D.O.K - Mulder Tweewielers2 - 6
20.12 - 20.52  Team Dikkenberg - Wanmolen0 - 3
20.54 - 21.34  Team Siefkes - Lazio Coma9 - 4

25-10-2017

19.30 - 20.10  D.O.K - Lazio Coma7 - 2
20.12 - 20.52  Mulder Tweewielers - Team Dikkenberg3 - 1
20.54 - 21.34  Wanmolen - Team Siefkes1 - 11

18-10-2017

19.30 - 20.10  D.O.K - Team Dikkenberg6 - 1
20.12 - 20.52  Wanmolen - Lazio Coma4 - 2
20.54 - 21.34  Team Siefkes - Mulder Tweewielers10 - 4

11-10-2017

19.30 - 20.10  D.O.K - Wanmolen8 - 0
20.12 - 20.52  Mulder Tweewielers - Lazio Coma5 - 3
20.54 - 21.34  Team Dikkenberg - Team Siefkes0 - 8

04-10-2017

19.30 - 20.10  Team Dikkenberg - Lazio Coma2 - 2
20.12 - 20.52  Mulder Tweewielers - Wanmolen3 - 5
20.54 - 21.34  D.O.K - Team Siefkes2 - 6

27-09-2017

19.30 - 20.10  D.O.K - Mulder Tweewielers9 - 2
20.12 - 20.52  Team Dikkenberg - Wanmolen4 - 6
20.54 - 21.34  Team Siefkes - Lazio Coma7 - 4

20-09-2017

19.30 - 20.10  D.O.K - Lazio Coma5 - 5
20.12 - 20.52  Mulder Tweewielers - Team Dikkenberg5 - 4
20.54 - 21.34  Team Siefkes - Wanmolen8 - 3

13-09-2017

19.30 - 20.10  D.O.K - Team Dikkenberg5 - 2
20.12 - 20.52  Wanmolen - Lazio Coma0 - 7
20.54 - 21.34  Team Siefkes - Mulder Tweewielers4 - 0

19-04-2017

19.30 - 20.10  Wanmolen - Lazio Coma8 - 1
20.12 - 20.52  D.O.K - Mulder Tweewielers7 - 3
20.54 - 21.34  the former floor team - Hanhart Graaftechnieken2 - 3

29-03-2017

19.30 - 20.10  Lazio Coma - Wanmolen5 - 5
20.12 - 20.52  Elst - Mulder Tweewielers0 - 3
20.54 - 21.34  D.O.K - Hanhart Graaftechnieken4 - 2
21.36 - 22.16  the former floor team - Team X -

22-03-2017

19.30 - 20.10  the former floor team - Elst3 - 0
20.12 - 20.52  D.O.K - Wanmolen9 - 2
20.54 - 21.34  Hanhart Graaftechnieken - Team X -
21.36 - 22.16  Mulder Tweewielers - Lazio Coma1 - 5

15-03-2017

19.30 - 20.10  the former floor team - Lazio Coma1 - 1
20.12 - 20.52  Elst - Mulder Tweewielers0 - 3
20.54 - 21.34  D.O.K - Team X -
21.36 - 22.16  Hanhart Graaftechnieken - Wanmolen13 - 0

08-03-2017

19.30 - 20.10  Mulder Tweewielers - the former floor team1 - 4
20.12 - 20.52  D.O.K - Elst3 - 0
20.54 - 21.34  Hanhart Graaftechnieken - Lazio Coma10 - 0
21.36 - 22.16  Team X - Wanmolen -

01-03-2017

19.30 - 20.10  Lazio Coma - Mulder Tweewielers9 - 2
20.12 - 20.52  Elst - Wanmolen0 - 3
20.54 - 21.34  D.O.K - the former floor team3 - 0
21.36 - 22.16  Team X - Hanhart Graaftechnieken -

22-02-2017

19.30 - 20.10  D.O.K - Mulder Tweewielers9 - 2
20.12 - 20.52  Elst - Wanmolen0 - 3
20.54 - 21.34  Lazio Coma - Hanhart Graaftechnieken3 - 8
21.36 - 22.16  the former floor team - Team X -

15-02-2017

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Mulder Tweewielers13 - 1
20.12 - 20.52  D.O.K - Wanmolen2 - 0
20.54 - 21.34  Lazio Coma - the former floor team8 - 11
21.36 - 22.16  Elst - Team X -

08-02-2017

19.30 - 20.10  the former floor team - Lazio Coma7 - 3
20.12 - 20.52  Team Dikkenberg - Lazio Coma -
20.12 - 20.52  Mulder Tweewielers - Wanmolen2 - 4
20.54 - 21.34  D.O.K - Hanhart Graaftechnieken1 - 4
21.36 - 22.16  Elst - Team X -

01-02-2017

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Lazio Coma6 - 1
20.12 - 20.52  the former floor team - Wanmolen7 - 1
20.54 - 21.34  D.O.K - Elst3 - 0
21.36 - 22.16  Mulder Tweewielers - Team X -

25-01-2017

19.30 - 20.10  D.O.K - Elst3 - 0
20.12 - 20.52  Mulder Tweewielers - Wanmolen2 - 6
20.54 - 21.34  the former floor team - Hanhart Graaftechnieken1 - 6
21.36 - 22.16  Lazio Coma - Team X -

18-01-2017

19.30 - 20.10  D.O.K - the former floor team5 - 2
20.12 - 20.52  Hanhart Graaftechnieken - Wanmolen4 - 2
20.54 - 21.34  Mulder Tweewielers - Lazio Coma4 - 7
21.36 - 22.16  Elst - Team X -

11-01-2017

19.30 - 20.10  Wanmolen - Lazio Coma4 - 2
20.12 - 20.52  Mulder Tweewielers - the former floor team3 - 4
20.54 - 21.34  Elst - Hanhart Graaftechnieken0 - 15
21.36 - 22.16  D.O.K - Team X -

04-01-2017

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - D.O.K4 - 3
20.12 - 20.52  Wanmolen - Mulder Tweewielers9 - 5
20.54 - 21.34  the former floor team - Lazio Coma6 - 2
21.36 - 22.16  Elst - Team X -

28-12-2016

19.30 - 20.10  Lazio Coma - Mulder Tweewielers4 - 4
20.12 - 20.52  Wanmolen - D.O.K2 - 7
20.54 - 21.34  the former floor team - Elst3 - 0
21.36 - 22.16  Hanhart Graaftechnieken - Team X -

21-12-2016

19.30 - 20.10  Elst - Wanmolen0 - 3
20.12 - 20.52  Hanhart Graaftechnieken - D.O.K2 - 1
20.54 - 21.34  the former floor team - Lazio Coma -
21.36 - 22.16  Mulder Tweewielers - Team X -

14-12-2016

19.30 - 20.10  Elst - Hanhart Graaftechnieken0 - 15
20.12 - 20.52  Mulder Tweewielers - the former floor team3 - 4
20.54 - 21.34  Lazio Coma - Wanmolen2 - 4
21.36 - 22.16  D.O.K - Team X -

07-12-2016

19.30 - 20.10  Wanmolen - Hanhart Graaftechnieken1 - 5
20.12 - 20.52  D.O.K - Mulder Tweewielers3 - 2
20.54 - 21.34  Lazio Coma - Elst4 - 1
21.36 - 22.16  the former floor team - Team X -

30-11-2016

19.30 - 20.10  Mulder Tweewielers - Wanmolen5 - 6
20.12 - 20.52  the former floor team - Hanhart Graaftechnieken0 - 3
20.54 - 21.34  D.O.K - Elst17 - 3
21.36 - 22.16  Lazio Coma - Team X -

23-11-2016

19.30 - 20.10  Wanmolen - Elst3 - 3
20.12 - 20.52  the former floor team - D.O.K7 - 5
20.54 - 21.34  Hanhart Graaftechnieken - Lazio Coma5 - 1
21.36 - 22.16  Mulder Tweewielers - Team X -

16-11-2016

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - D.O.K6 - 5
20.12 - 20.52  the former floor team - Lazio Coma7 - 1
20.54 - 21.34  Wanmolen - Mulder Tweewielers4 - 3
21.36 - 22.16  Elst - Team X -

09-11-2016

19.30 - 20.10  the former floor team - Hanhart Graaftechnieken1 - 7
20.12 - 20.52  D.O.K - Elst3 - 2
20.54 - 21.34  Lazio Coma - Mulder Tweewielers5 - 1
21.36 - 22.16  Wanmolen - Team X -

02-11-2016

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Lazio Coma6 - 0
20.12 - 20.52  Wanmolen - Elst3 - 0
20.54 - 21.34  the former floor team - D.O.K4 - 2
21.36 - 22.16  Mulder Tweewielers - Team X -

26-10-2016

19.30 - 20.10  Wanmolen - Hanhart Graaftechnieken3 - 8
20.12 - 20.52  D.O.K - Mulder Tweewielers15 - 3
20.54 - 21.34  Lazio Coma - Elst6 - 0
21.36 - 22.16  the former floor team - Team X -

19-10-2016

19.30 - 20.10  Wanmolen - D.O.K3 - 8
20.12 - 20.52  the former floor team - Elst3 - 3
20.54 - 21.34  Lazio Coma - Mulder Tweewielers6 - 3
21.36 - 22.16  Hanhart Graaftechnieken - Team X -

12-10-2016

19.30 - 20.10  Mulder Tweewielers - Wanmolen2 - 7
20.12 - 20.52  the former floor team - Hanhart Graaftechnieken1 - 7
20.54 - 21.34  Lazio Coma - Team X -
21.36 - 22.16  D.O.K - Elst13 - 3

05-10-2016

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - D.O.K9 - 6
20.12 - 20.52  the former floor team - Lazio Coma0 - 3
20.54 - 21.34  Elst - Wanmolen2 - 11
21.36 - 22.16  Team X - Mulder Tweewielers -

28-09-2016

19.30 - 20.10  Lazio Coma - Wanmolen1 - 3
20.12 - 20.52  Elst - Hanhart Graaftechnieken2 - 7
20.54 - 21.34  the former floor team - Mulder Tweewielers9 - 4
21.36 - 22.16  D.O.K - Team X -

21-09-2016

19.30 - 20.10  Team X - Hanhart Graaftechnieken -
20.12 - 20.52  Elst - Mulder Tweewielers2 - 9
20.54 - 21.34  the former floor team - Wanmolen3 - 6
21.36 - 22.16  D.O.K - Lazio Coma2 - 1

14-09-2016

19.30 - 20.10  Team X - Wanmolen -
20.12 - 20.52  Elst - Lazio Coma4 - 4
20.54 - 21.34  D.O.K - the former floor team3 - 2
21.36 - 22.16  Mulder Tweewielers - Hanhart Graaftechnieken4 - 8

16-03-2016

19.30 - 20.10  the former floor team - Team X3 - 0
20.12 - 20.52  Hanhart Graaftechnieken - Wanmolen7 - 7
20.54 - 21.34  Bostik - D.O.K7 - 1
21.36 - 22.16  Lazio Coma - Mulder Tweewielers2 - 4

09-03-2016

19.30 - 20.10  the former floor team - Lazio Coma1 - 2
20.12 - 20.52  Bostik - Wanmolen3 - 0
20.54 - 21.34  D.O.K - Mulder Tweewielers5 - 4
21.36 - 22.16  Team X - Hanhart Graaftechnieken0 - 3

02-03-2016

19.30 - 20.10  Team X - Bostik0 - 3
20.12 - 20.52  Lazio Coma - Hanhart Graaftechnieken3 - 4
20.54 - 21.34  D.O.K - the former floor team2 - 1
21.36 - 22.16  Mulder Tweewielers - Wanmolen1 - 3

24-02-2016

19.30 - 20.10  Wanmolen - the former floor team4 - 0
20.12 - 20.52  D.O.K - Hanhart Graaftechnieken0 - 6
20.54 - 21.34  Bostik - Lazio Coma6 - 0
21.36 - 22.16  Mulder Tweewielers - Team X3 - 0

17-02-2016

19.30 - 20.10  the former floor team - Hanhart Graaftechnieken1 - 9
20.12 - 20.52  D.O.K - Wanmolen2 - 5
20.54 - 21.34  Bostik - Mulder Tweewielers4 - 1
21.36 - 22.16  Lazio Coma - Team X3 - 0

10-02-2016

19.30 - 20.10  Wanmolen - Lazio Coma4 - 4
20.12 - 20.52  Bostik - the former floor team4 - 2
20.54 - 21.34  Mulder Tweewielers - Hanhart Graaftechnieken2 - 6
21.36 - 22.16  D.O.K - Team X3 - 0

03-02-2016

19.30 - 20.10  Team X - Wanmolen0 - 3
20.12 - 20.52  Bostik - Hanhart Graaftechnieken1 - 3
20.54 - 21.34  Mulder Tweewielers - the former floor team2 - 4
21.36 - 22.16  D.O.K - Lazio Coma3 - 1

27-01-2016

19.30 - 20.10  the former floor team - Team X3 - 0
20.12 - 20.52  Hanhart Graaftechnieken - Wanmolen5 - 3
20.54 - 21.34  Bostik - D.O.K14 - 2
21.36 - 22.16  Lazio Coma - Mulder Tweewielers1 - 1

20-01-2016

19.30 - 20.10  Lazio Coma - Hanhart Graaftechnieken1 - 11
20.12 - 20.52  Team X - Bostik0 - 3
20.54 - 21.34  the former floor team - D.O.K2 - 2
21.36 - 22.16  Mulder Tweewielers - Wanmolen1 - 4

13-01-2016

19.30 - 20.10  D.O.K - Lazio Coma9 - 2
20.12 - 20.52  Bostik - Hanhart Graaftechnieken5 - 7
20.54 - 21.34  Team X - Wanmolen0 - 3
21.36 - 22.16  the former floor team - Mulder Tweewielers2 - 3

06-01-2016

19.30 - 20.10  Team X - Hanhart Graaftechnieken1 - 14
20.12 - 20.52  Bostik - Wanmolen5 - 6
20.54 - 21.34  the former floor team - Lazio Coma1 - 3
21.36 - 22.16  D.O.K - Mulder Tweewielers8 - 2

30-12-2015

19.30 - 20.10  Bostik - the former floor team3 - 0
20.12 - 20.52  Lazio Coma - Wanmolen1 - 2
20.54 - 21.34  D.O.K - Team X3 - 0
21.36 - 22.16  Hanhart Graaftechnieken - Mulder Tweewielers8 - 4

23-12-2015

19.30 - 20.10  Lazio Coma - Team X6 - 2
20.12 - 20.52  D.O.K - Wanmolen3 - 8
20.54 - 21.34  the former floor team - Hanhart Graaftechnieken2 - 8
21.36 - 22.16  Bostik - Mulder Tweewielers5 - 3

16-12-2015

19.30 - 20.10  Bostik - Lazio Coma6 - 2
20.12 - 20.52  the former floor team - Wanmolen0 - 3
20.54 - 21.34  D.O.K - Hanhart Graaftechnieken1 - 5
21.36 - 22.16  Team X - Mulder Tweewielers1 - 4

09-12-2015

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Team X14 - 0
20.12 - 20.52  Bostik - Wanmolen5 - 5
20.54 - 21.34  the former floor team - Lazio Coma1 - 2
21.36 - 22.16  D.O.K - Mulder Tweewielers6 - 4

02-12-2015

19.30 - 20.10  Bostik - D.O.K5 - 4
20.12 - 20.52  Wanmolen - Hanhart Graaftechnieken4 - 3
20.54 - 21.34  the former floor team - Team X8 - 1
21.36 - 22.16  Lazio Coma - Mulder Tweewielers1 - 4

25-11-2015

19.30 - 20.10  Lazio Coma - Team X4 - 2
20.12 - 20.52  D.O.K - Wanmolen3 - 2
20.54 - 21.34  the former floor team - Hanhart Graaftechnieken1 - 5
21.36 - 22.16  Bostik - Mulder Tweewielers13 - 4

18-11-2015

19.30 - 20.10  Lazio Coma - Hanhart Graaftechnieken1 - 5
20.12 - 20.52  the former floor team - D.O.K1 - 4
20.54 - 21.34  Bostik - Team X14 - 1
21.36 - 22.16  Mulder Tweewielers - Wanmolen5 - 8

11-11-2015

19.30 - 20.10  Bostik - Lazio Coma9 - 1
20.12 - 20.52  D.O.K - Hanhart Graaftechnieken1 - 4
20.54 - 21.34  the former floor team - Wanmolen1 - 3
21.36 - 22.16  Mulder Tweewielers - Team X6 - 1

04-11-2015

19.30 - 20.10  D.O.K - Team X10 - 1
20.12 - 20.52  the former floor team - Bostik3 - 3
20.54 - 21.34  Hanhart Graaftechnieken - Mulder Tweewielers6 - 0
21.36 - 22.16  Wanmolen - Lazio Coma3 - 4

28-10-2015

19.30 - 20.10  Wanmolen - Team X9 - 2
20.12 - 20.52  Bostik - Hanhart Graaftechnieken2 - 4
20.54 - 21.34  D.O.K - Lazio Coma3 - 1
21.36 - 22.16  the former floor team - Mulder Tweewielers7 - 1

21-10-2015

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - the former floor team3 - 0
20.12 - 20.52  D.O.K - Wanmolen3 - 3
20.54 - 21.34  Lazio Coma - Team X6 - 4
21.36 - 22.16  Bostik - Mulder Tweewielers9 - 1

14-10-2015

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Team X12 - 0
20.12 - 20.52  Bostik - Wanmolen2 - 7
20.54 - 21.34  the former floor team - Lazio Coma4 - 0
21.36 - 22.16  Mulder Tweewielers - D.O.K1 - 3

07-10-2015

19.30 - 20.10  Wanmolen - the former floor team6 - 4
20.12 - 20.52  Hanhart Graaftechnieken - D.O.K7 - 4
20.54 - 21.34  Bostik - Lazio Coma5 - 4
21.36 - 22.16  Mulder Tweewielers - Team X13 - 1

30-09-2015

19.30 - 20.10  Lazio Coma - Hanhart Graaftechnieken2 - 8
20.12 - 20.52  D.O.K - the former floor team3 - 3
20.54 - 21.34  Bostik - Team X3 - 0
21.36 - 22.16  Mulder Tweewielers - Wanmolen3 - 5

23-09-2015

19.30 - 20.10  Wanmolen - Lazio Coma5 - 2
20.12 - 20.52  D.O.K - Team X10 - 1
20.54 - 21.34  Bostik - the former floor team5 - 3
21.36 - 22.16  Hanhart Graaftechnieken - Mulder Tweewielers8 - 2

16-09-2015

19.30 - 20.10  Wanmolen - Team X5 - 0
20.12 - 20.52  Bostik - Hanhart Graaftechnieken2 - 8
20.54 - 21.34  D.O.K - Lazio Coma5 - 1
21.36 - 22.16  the former floor team - Mulder Tweewielers5 - 1

09-09-2015

19.30 - 20.10  the former floor team - Team X8 - 0
20.12 - 20.52  Wanmolen - Hanhart Graaftechnieken3 - 2
20.54 - 21.34  Lazio Coma - Mulder Tweewielers11 - 3
21.36 - 22.16  D.O.K - Bostik2 - 6

20-05-2015

19.30 - 20.10  Wanmolen - the former floor team -
20.12 - 20.52  Bostik - Rode ster16 - 2
20.54 - 21.34  D.O.K - Hanhart Graaftechnieken2 - 11
21.36 - 22.16  Lazio Coma - Mulder Tweewielers3 - 2

13-05-2015

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Spero-73 - 0
20.12 - 20.52  the former floor team - Lazio Coma8 - 2
20.54 - 21.34  Bostik - Figio9 - 6
21.36 - 22.16  D.O.K - Mulder Tweewielers2 - 2

06-05-2015

19.30 - 20.10  Bostik - Rode ster4 - 0
20.12 - 20.52  Spero-7 - Wanmolen0 - 3
20.54 - 21.34  the former floor team - D.O.K3 - 0
21.36 - 22.16  Lazio Coma - Hanhart Graaftechnieken1 - 10
22.20 - 23.00  Hanhart Graaftechnieken - Mulder Tweewielers9 - 4

29-04-2015

19.30 - 20.10  Mulder Tweewielers - Wanmolen -
20.12 - 20.52  Wanmolen - Rode ster3 - 2
20.54 - 21.34  D.O.K - Lazio Coma4 - 1
21.36 - 22.16  D.O.K - Figio4 - 5

22-04-2015

19.30 - 20.10  Spero-7 - Figio5 - 6
20.12 - 20.52  Hanhart Graaftechnieken - Wanmolen3 - 4
20.54 - 21.34  Bostik - the former floor team6 - 2
21.36 - 22.16  Mulder Tweewielers - Rode ster4 - 7

15-04-2015

19.30 - 20.10  D.O.K - Rode ster4 - 7
20.12 - 20.52  Bostik - Wanmolen6 - 5
20.54 - 21.34  Mulder Tweewielers - Spero-72 - 5
21.36 - 22.16  Hanhart Graaftechnieken - Figio18 - 4

08-04-2015

19.30 - 20.10  Spero-7 - Lazio Coma7 - 0
20.12 - 20.52  Wanmolen - Figio9 - 2
20.54 - 21.34  the former floor team - D.O.K5 - 1
21.36 - 22.16  Hanhart Graaftechnieken - Bostik4 - 3

01-04-2015

19.30 - 20.10  D.O.K - Wanmolen3 - 1
20.12 - 20.52  Bostik - Lazio Coma9 - 1
20.54 - 21.34  Rode ster - Hanhart Graaftechnieken6 - 7
21.36 - 22.16  Figio - Mulder Tweewielers0 - 3

25-03-2015

19.30 - 20.10  Lazio Coma - Wanmolen2 - 8
20.12 - 20.52  Bostik - Rode ster -
20.54 - 21.34  D.O.K - Spero-73 - 0
21.36 - 22.16  the former floor team - Figio6 - 3

18-03-2015

19.30 - 20.10  the former floor team - Spero-74 - 8
20.12 - 20.52  Lazio Coma - Figio2 - 3
20.54 - 21.34  Bostik - Mulder Tweewielers10 - 6
21.36 - 22.16  Hanhart Graaftechnieken - D.O.K -

11-03-2015

19.30 - 20.10  Spero-7 - Rode ster9 - 5
20.12 - 20.52  D.O.K - Bostik0 - 4
20.54 - 21.34  Mulder Tweewielers - Lazio Coma3 - 5
21.36 - 22.16  the former floor team - Wanmolen4 - 3

04-03-2015

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - the former floor team4 - 3
20.12 - 20.52  Spero-7 - Bostik2 - 6
20.54 - 21.34  Figio - Rode ster9 - 15
21.36 - 22.16  Mulder Tweewielers - Wanmolen5 - 5

25-02-2015

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Figio9 - 4
20.12 - 20.52  Bostik - Wanmolen7 - 5
20.54 - 21.34  D.O.K - Rode ster2 - 2
21.36 - 22.16  Spero-7 - Mulder Tweewielers6 - 4

18-02-2015

19.30 - 20.10  Mulder Tweewielers - Hanhart Graaftechnieken3 - 6
20.12 - 20.52  the former floor team - Figio14 - 1
20.54 - 21.34  D.O.K - Lazio Coma4 - 3
21.36 - 22.16  Wanmolen - Rode ster3 - 6

11-02-2015

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Spero-77 - 5
20.12 - 20.52  Bostik - Figio8 - 3
20.54 - 21.34  the former floor team - Lazio Coma2 - 2
21.36 - 22.16  D.O.K - Mulder Tweewielers3 - 5

04-02-2015

19.30 - 20.10  the former floor team - Spero-71 - 1
20.12 - 20.52  Hanhart Graaftechnieken - D.O.K5 - 2
20.54 - 21.34  Figio - Lazio Coma5 - 4
21.36 - 22.16  Bostik - Mulder Tweewielers7 - 2

28-01-2015

19.30 - 20.10  Bostik - the former floor team11 - 2
20.12 - 20.52  Wanmolen - Hanhart Graaftechnieken7 - 4
20.54 - 21.34  Spero-7 - Figio5 - 2
21.36 - 22.16  Mulder Tweewielers - Rode ster1 - 6

21-01-2015

19.30 - 20.10  the former floor team - Mulder Tweewielers5 - 4
20.12 - 20.52  Spero-7 - D.O.K5 - 3
20.54 - 21.34  Bostik - Rode ster -
21.36 - 22.16  Lazio Coma - Wanmolen3 - 9

14-01-2015

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Bostik1 - 1
20.12 - 20.52  Figio - Wanmolen3 - 13
20.54 - 21.34  the former floor team - D.O.K1 - 5
21.36 - 22.16  Spero-7 - Lazio Coma7 - 0

07-01-2015

19.30 - 20.10  Mulder Tweewielers - Lazio Coma1 - 1
20.12 - 20.52  the former floor team - Wanmolen3 - 13
20.54 - 21.34  Spero-7 - Rode ster12 - 8
21.36 - 22.16  D.O.K - Bostik4 - 5

17-12-2014

19.30 - 20.10  Wanmolen - D.O.K4 - 9
20.12 - 20.52  Bostik - Lazio Coma6 - 0
20.54 - 21.34  Rode ster - Hanhart Graaftechnieken1 - 8
21.36 - 22.16  Figio - Mulder Tweewielers9 - 5

10-12-2014

19.30 - 20.10  Spero-7 - Wanmolen1 - 3
20.12 - 20.52  Figio - D.O.K3 - 8
20.54 - 21.34  the former floor team - Rode ster5 - 4
21.36 - 22.16  Lazio Coma - Hanhart Graaftechnieken1 - 12

03-12-2014

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - the former floor team6 - 0
20.12 - 20.52  Spero-7 - Bostik4 - 3
20.54 - 21.34  Mulder Tweewielers - Wanmolen1 - 1
21.36 - 22.16  Figio - Rode ster5 - 6

26-11-2014

19.30 - 20.10  the former floor team - Figio6 - 4
20.12 - 20.52  Wanmolen - Rode ster7 - 3
20.54 - 21.34  D.O.K - Lazio Coma -
21.36 - 22.16  Mulder Tweewielers - Hanhart Graaftechnieken1 - 8

19-11-2014

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Figio5 - 2
20.12 - 20.52  Bostik - Wanmolen1 - 7
20.54 - 21.34  D.O.K - Rode ster6 - 5
21.36 - 22.16  Spero-7 - Mulder Tweewielers8 - 0

12-11-2014

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Spero-710 - 1
20.12 - 20.52  the former floor team - Lazio Coma3 - 3
20.54 - 21.34  D.O.K - Mulder Tweewielers8 - 4
21.36 - 22.16  Bostik - Figio4 - 4

05-11-2014

19.30 - 20.10  Rode ster - Bostik2 - 12
20.12 - 20.52  Spero-7 - D.O.K4 - 4
20.54 - 21.34  the former floor team - Mulder Tweewielers2 - 3
21.36 - 22.16  Lazio Coma - Wanmolen2 - 6

29-10-2014

19.30 - 20.10  Wanmolen - Hanhart Graaftechnieken3 - 3
20.12 - 20.52  Bostik - the former floor team6 - 3
20.54 - 21.34  Spero-7 - Figio4 - 5
21.36 - 22.16  Mulder Tweewielers - Rode ster2 - 6

22-10-2014

19.30 - 20.10  Wanmolen - Figio7 - 3
20.12 - 20.52  Hanhart Graaftechnieken - Bostik0 - 4
20.54 - 21.34  Spero-7 - Lazio Coma5 - 2
21.36 - 22.16  the former floor team - D.O.K4 - 6

15-10-2014

19.30 - 20.10  Mulder Tweewielers - Lazio Coma5 - 4
20.12 - 20.52  Spero-7 - Rode ster1 - 5
20.54 - 21.34  D.O.K - Bostik5 - 5
21.36 - 22.16  the former floor team - Wanmolen2 - 4

08-10-2014

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Rode ster4 - 3
20.12 - 20.52  Wanmolen - D.O.K6 - 4
20.54 - 21.34  Figio - Mulder Tweewielers2 - 6
21.36 - 22.16  Bostik - Lazio Coma8 - 1

01-10-2014

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - D.O.K4 - 3
20.12 - 20.52  Lazio Coma - Figio2 - 1
20.54 - 21.34  Bostik - Mulder Tweewielers7 - 4
21.36 - 22.16  the former floor team - Spero-74 - 8

24-09-2014

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - the former floor team3 - 3
20.12 - 20.52  Wanmolen - Mulder Tweewielers6 - 2
20.54 - 21.34  Bostik - Spero-77 - 6
21.36 - 22.16  Figio - Rode ster0 - 14

17-09-2014

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Lazio Coma5 - 1
20.12 - 20.52  the former floor team - Rode ster3 - 6
20.54 - 21.34  Figio - D.O.K1 - 7
21.36 - 22.16  Spero-7 - Wanmolen7 - 4

14-05-2014

19.30 - 20.10  Bostik - the former floor team0 - 3
20.12 - 20.52  Hanhart Graaftechnieken - Rode ster4 - 1
20.54 - 21.34  Lazio Coma - Wanmolen3 - 3
21.36 - 22.16  Mulder Tweewielers - Team X1 - 6

07-05-2014

19.30 - 20.10  Wanmolen - Team X2 - 5
20.12 - 20.52  D.O.K - Bostik4 - 4
20.54 - 21.34  Mulder Tweewielers - Rode ster2 - 6
21.36 - 22.16  Lazio Coma - the former floor team1 - 4

30-04-2014

19.30 - 20.10  Wanmolen - Hanhart Graaftechnieken3 - 5
20.12 - 20.52  Rode ster - the former floor team8 - 6
20.54 - 21.34  Bostik - Team X1 - 5
21.36 - 22.16  D.O.K - Lazio Coma7 - 3

23-04-2014

19.30 - 20.10  Lazio Coma - Mulder Tweewielers3 - 5
20.12 - 20.52  D.O.K - Wanmolen7 - 3
20.54 - 21.34  Team X - Rode ster8 - 4
21.36 - 22.16  Hanhart Graaftechnieken - the former floor team -

16-04-2014

19.30 - 20.10  Bostik - Rode ster6 - 8
20.12 - 20.52  D.O.K - Mulder Tweewielers12 - 3
20.54 - 21.34  Team X - Hanhart Graaftechnieken0 - 1
21.36 - 22.16  Wanmolen - the former floor team4 - 3

09-04-2014

19.30 - 20.10  Wanmolen - Rode ster5 - 10
20.12 - 20.52  Lazio Coma - Hanhart Graaftechnieken2 - 9
20.54 - 21.34  D.O.K - the former floor team12 - 2
21.36 - 22.16  Bostik - Mulder Tweewielers8 - 2

02-04-2014

19.30 - 20.10  Lazio Coma - Team X2 - 5
20.12 - 20.52  D.O.K - Rode ster3 - 3
20.54 - 21.34  Bostik - Hanhart Graaftechnieken1 - 6
21.36 - 22.16  Mulder Tweewielers - Wanmolen2 - 6

26-03-2014

19.30 - 20.10  Lazio Coma - Rode ster3 - 7
20.12 - 20.52  Bostik - Wanmolen4 - 2
20.54 - 21.34  D.O.K - Team X -
21.36 - 22.16  Mulder Tweewielers - the former floor team3 - 4

19-03-2014

19.30 - 20.10  D.O.K - Hanhart Graaftechnieken8 - 6
20.12 - 20.52  Rode ster - Mulder Tweewielers14 - 1
20.54 - 21.34  Team X - the former floor team6 - 3
21.36 - 22.16  Lazio Coma - Bostik2 - 6

12-03-2014

19.30 - 20.10  Team X - Wanmolen10 - 3
20.12 - 20.52  D.O.K - Bostik2 - 5
20.54 - 21.34  the former floor team - Lazio Coma8 - 1
21.36 - 22.16  Hanhart Graaftechnieken - Mulder Tweewielers8 - 5

05-03-2014

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Wanmolen -
20.12 - 20.52  D.O.K - Lazio Coma6 - 2
20.54 - 21.34  Rode ster - the former floor team5 - 4
21.36 - 22.16  Bostik - Team X3 - 3

26-02-2014

19.30 - 20.10  the former floor team - Hanhart Graaftechnieken2 - 5
20.12 - 20.52  Wanmolen - D.O.K3 - 8
20.54 - 21.34  Team X - Rode ster2 - 3
21.36 - 22.16  Lazio Coma - Mulder Tweewielers1 - 3

19-02-2014

19.30 - 20.10  Bostik - Rode ster6 - 4
20.12 - 20.52  Team X - Hanhart Graaftechnieken1 - 7
20.54 - 21.34  D.O.K - Mulder Tweewielers4 - 3
21.36 - 22.16  the former floor team - Wanmolen7 - 5

12-02-2014

19.30 - 20.10  Lazio Coma - Hanhart Graaftechnieken2 - 10
20.12 - 20.52  D.O.K - the former floor team8 - 4
20.54 - 21.34  Wanmolen - Rode ster4 - 5
21.36 - 22.16  Bostik - Mulder Tweewielers13 - 1

05-02-2014

19.30 - 20.10  Bostik - Hanhart Graaftechnieken3 - 6
20.12 - 20.52  Mulder Tweewielers - Wanmolen0 - 4
20.54 - 21.34  Lazio Coma - Team X3 - 6
21.36 - 22.16  D.O.K - Rode ster5 - 7

29-01-2014

19.30 - 20.10  Bostik - Wanmolen5 - 3
20.12 - 20.52  D.O.K - Team X4 - 4
20.54 - 21.34  Rode ster - Lazio Coma11 - 5
21.36 - 22.16  Mulder Tweewielers - the former floor team1 - 4

22-01-2014

19.30 - 20.10  Lazio Coma - Bostik0 - 13
20.12 - 20.52  D.O.K - Hanhart Graaftechnieken3 - 10
20.54 - 21.34  the former floor team - Team X4 - 6
21.36 - 22.16  Mulder Tweewielers - Rode ster1 - 7

15-01-2014

19.30 - 20.10  Wanmolen - Lazio Coma8 - 0
20.12 - 20.52  Rode ster - Hanhart Graaftechnieken3 - 6
20.54 - 21.34  Bostik - the former floor team4 - 4
21.36 - 22.16  Mulder Tweewielers - Team X1 - 8

08-01-2014

19.30 - 20.10  the former floor team - Lazio Coma9 - 2
20.12 - 20.52  Hanhart Graaftechnieken - Mulder Tweewielers8 - 0
20.54 - 21.34  D.O.K - Bostik6 - 1
21.36 - 22.16  Team X - Wanmolen6 - 4

18-12-2013

19.30 - 20.10  D.O.K - Hanhart Graaftechnieken1 - 1
20.12 - 20.52  the former floor team - Team X4 - 5
20.54 - 21.34  Rode ster - Mulder Tweewielers9 - 1
21.36 - 22.16  Lazio Coma - Bostik2 - 12

11-12-2013

19.30 - 20.10  Lazio Coma - Wanmolen2 - 5
20.12 - 20.52  Bostik - the former floor team3 - 4
20.54 - 21.34  Mulder Tweewielers - Team X3 - 5
21.36 - 22.16  Rode ster - Hanhart Graaftechnieken5 - 4

04-12-2013

19.30 - 20.10  Rode ster - D.O.K6 - 4
20.12 - 20.52  Mulder Tweewielers - Wanmolen3 - 3
20.54 - 21.34  Bostik - Hanhart Graaftechnieken2 - 6
21.36 - 22.16  Lazio Coma - Team X1 - 14

27-11-2013

19.30 - 20.10  D.O.K - Team X3 - 3
20.12 - 20.52  the former floor team - Mulder Tweewielers2 - 3
20.54 - 21.34  Rode ster - Lazio Coma12 - 2
21.36 - 22.16  Bostik - Wanmolen7 - 1

20-11-2013

19.30 - 20.10  the former floor team - Wanmolen2 - 4
20.12 - 20.52  Hanhart Graaftechnieken - Team X3 - 5
20.54 - 21.34  Bostik - Rode ster3 - 6
21.36 - 22.16  D.O.K - Mulder Tweewielers11 - 1

13-11-2013

19.30 - 20.10  Wanmolen - D.O.K1 - 5
20.12 - 20.52  Lazio Coma - Mulder Tweewielers3 - 5
20.54 - 21.34  the former floor team - Hanhart Graaftechnieken3 - 4
21.36 - 22.16  Rode ster - Team X2 - 2

06-11-2013

19.30 - 20.10  Wanmolen - Hanhart Graaftechnieken3 - 7
20.12 - 20.52  Team X - Bostik3 - 4
20.54 - 21.34  Rode ster - the former floor team11 - 4
21.36 - 22.16  D.O.K - Lazio Coma13 - 1

30-10-2013

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Lazio Coma5 - 0
20.12 - 20.52  Wanmolen - Rode ster3 - 3
20.54 - 21.34  D.O.K - the former floor team7 - 1
21.36 - 22.16  Mulder Tweewielers - Bostik1 - 3

23-10-2013

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Rode ster5 - 7
20.12 - 20.52  Wanmolen - Team X2 - 5
20.54 - 21.34  Bostik - D.O.K2 - 7
21.36 - 22.16  the former floor team - Mulder Tweewielers9 - 2

16-10-2013

19.30 - 20.10  Wanmolen - the former floor team5 - 7
20.12 - 20.52  Rode ster - Lazio Coma6 - 0
20.54 - 21.34  Hanhart Graaftechnieken - Mulder Tweewielers9 - 0
21.36 - 22.16  Team X - D.O.K5 - 2

09-10-2013

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Wanmolen5 - 3
20.12 - 20.52  Bostik - Mulder Tweewielers12 - 1
20.54 - 21.34  Team X - Lazio Coma6 - 0
21.36 - 22.16  Rode ster - the former floor team5 - 3

02-10-2013

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - D.O.K5 - 3
20.12 - 20.52  Bostik - Wanmolen8 - 3
20.54 - 21.34  the former floor team - Lazio Coma12 - 3
21.36 - 22.16  Team X - Mulder Tweewielers9 - 2

25-09-2013

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - the former floor team3 - 1
20.12 - 20.52  Wanmolen - Mulder Tweewielers3 - 3
20.54 - 21.34  Bostik - Team X3 - 5
21.36 - 22.16  D.O.K - Lazio Coma9 - 0

18-09-2013

19.30 - 20.10  D.O.K - Mulder Tweewielers7 - 0
20.12 - 20.52  Wanmolen - Lazio Coma5 - 2
20.54 - 21.34  Hanhart Graaftechnieken - Team X4 - 2
21.36 - 22.16  Bostik - the former floor team4 - 3

11-09-2013

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Bostik9 - 3
20.12 - 20.52  Team X - the former floor team3 - 1
20.54 - 21.34  D.O.K - Wanmolen6 - 5
21.36 - 22.16  Mulder Tweewielers - Lazio Coma1 - 6

17-04-2013

19.30 - 20.10  Spero-7 - Lazio Coma10 - 2
20.12 - 20.52  Hanhart Graaftechnieken - Wanmolen3 - 1
20.54 - 21.34  D.O.K - Mulder Tweewielers3 - 1

10-04-2013

19.30 - 20.10  Mulder Tweewielers - Spero-75 - 5
20.12 - 20.52  Wanmolen - Lazio Coma4 - 2
20.54 - 21.34  D.O.K - Hanhart Graaftechnieken0 - 7

03-04-2013

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Lazio Coma10 - 0
20.12 - 20.52  Wanmolen - Mulder Tweewielers1 - 3
20.54 - 21.34  D.O.K - Spero-74 - 4

27-03-2013

19.30 - 20.10  D.O.K - Lazio Coma4 - 2
20.12 - 20.52  Wanmolen - Spero-71 - 3
20.54 - 21.34  Hanhart Graaftechnieken - Mulder Tweewielers7 - 1

20-03-2013

19.30 - 20.10  D.O.K - Wanmolen3 - 1
20.12 - 20.52  Hanhart Graaftechnieken - Spero-74 - 10
20.54 - 21.34  Lazio Coma - Mulder Tweewielers2 - 6

13-03-2013

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Spero-7 -
19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Spero-77 - 5
20.12 - 20.52  D.O.K - Wanmolen -
20.12 - 20.52  D.O.K - Wanmolen3 - 3
20.54 - 21.34  Lazio Coma - Mulder Tweewielers8 - 5
20.54 - 21.34  Lazio Coma - Mulder Tweewielers -

06-03-2013

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Wanmolen9 - 7
20.12 - 20.52  Lazio Coma - Spero-73 - 4
20.54 - 21.34  D.O.K - Mulder Tweewielers7 - 1

27-02-2013

19.30 - 20.10  Wanmolen - Mulder Tweewielers4 - 1
19.30 - 20.10  D.O.K - Lazio Coma -
19.30 - 20.10  D.O.K - Lazio Coma -
20.12 - 20.52  D.O.K - Spero-77 - 2
20.12 - 20.52  Wanmolen - Spero-7 -
20.12 - 20.52  Wanmolen - Spero-7 -
20.54 - 21.34  Hanhart Graaftechnieken - Lazio Coma8 - 1
20.54 - 21.34  Hanhart Graaftechnieken - Mulder Tweewielers -
20.54 - 21.34  Hanhart Graaftechnieken - Mulder Tweewielers -

20-02-2013

19.30 - 20.10  D.O.K - Lazio Coma5 - 2
20.12 - 20.52  Wanmolen - Spero-73 - 8
20.54 - 21.34  Hanhart Graaftechnieken - Mulder Tweewielers10 - 1

13-02-2013

19.30 - 20.10  Mulder Tweewielers - Spero-73 - 9
20.12 - 20.52  Lazio Coma - Wanmolen2 - 5
20.54 - 21.34  D.O.K - Hanhart Graaftechnieken4 - 4

06-02-2013

19.30 - 20.10  D.O.K - Wanmolen3 - 1
20.12 - 20.52  Hanhart Graaftechnieken - Spero-76 - 6
20.54 - 21.34  Lazio Coma - Mulder Tweewielers5 - 1

30-01-2013

19.30 - 20.10  D.O.K - Mulder Tweewielers6 - 3
20.12 - 20.52  Hanhart Graaftechnieken - Wanmolen3 - 4
20.54 - 21.34  Lazio Coma - Spero-73 - 4

23-01-2013

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Lazio Coma6 - 3
20.12 - 20.52  Mulder Tweewielers - Wanmolen1 - 3
20.54 - 21.34  D.O.K - Spero-71 - 10

16-01-2013

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Mulder Tweewielers6 - 6
20.12 - 20.52  D.O.K - Lazio Coma7 - 2
20.54 - 21.34  Wanmolen - Spero-73 - 4

09-01-2013

19.30 - 20.10  Lazio Coma - Wanmolen2 - 4
20.12 - 20.52  D.O.K - Hanhart Graaftechnieken3 - 2
20.54 - 21.34  Spero-7 - Mulder Tweewielers9 - 3

19-12-2012

19.30 - 20.10  Lazio Coma - Wanmolen2 - 4
20.12 - 20.52  D.O.K - Hanhart Graaftechnieken3 - 5
20.54 - 21.34  Mulder Tweewielers - Spero-73 - 2

12-12-2012

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Spero-75 - 4
20.12 - 20.52  D.O.K - Wanmolen10 - 3
20.54 - 21.34  Lazio Coma - Mulder Tweewielers4 - 3

05-12-2012

19.30 - 20.10  D.O.K - Mulder Tweewielers5 - 1
20.12 - 20.52  Lazio Coma - Spero-71 - 7
20.54 - 21.34  Hanhart Graaftechnieken - Wanmolen5 - 8

28-11-2012

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Lazio Coma3 - 3
20.12 - 20.52  Mulder Tweewielers - Wanmolen2 - 3
20.54 - 21.34  D.O.K - Spero-75 - 7

21-11-2012

19.30 - 20.10  D.O.K - Lazio Coma4 - 0
20.12 - 20.52  Spero-7 - Wanmolen1 - 6
20.54 - 21.34  Hanhart Graaftechnieken - Mulder Tweewielers11 - 1

14-11-2012

19.30 - 20.10  Mulder Tweewielers - Spero-72 - 12
20.12 - 20.52  Lazio Coma - Wanmolen6 - 3
20.54 - 21.34  D.O.K - Hanhart Graaftechnieken5 - 9

07-11-2012

19.30 - 20.10  D.O.K - Wanmolen5 - 4
20.12 - 20.52  Hanhart Graaftechnieken - Spero-77 - 3
20.54 - 21.34  Mulder Tweewielers - Lazio Coma3 - 2

31-10-2012

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Wanmolen6 - 2
20.12 - 20.52  D.O.K - Mulder Tweewielers6 - 4
20.54 - 21.34  Spero-7 - Lazio Coma7 - 5

24-10-2012

19.30 - 20.10  D.O.K - Spero-7 -
20.12 - 20.52  Hanhart Graaftechnieken - Lazio Coma4 - 3
20.54 - 21.34  Wanmolen - Mulder Tweewielers5 - 1

17-10-2012

19.30 - 20.10  Mulder Tweewielers - Hanhart Graaftechnieken4 - 9
20.12 - 20.52  Spero-7 - Wanmolen6 - 4
20.54 - 21.34  D.O.K - Lazio Coma11 - 3

10-10-2012

19.30 - 20.10  D.O.K - Hanhart Graaftechnieken3 - 2
20.12 - 20.52  Lazio Coma - Wanmolen0 - 13
20.54 - 21.34  Mulder Tweewielers - Spero-78 - 3

03-10-2012

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Spero-76 - 3
20.12 - 20.52  Mulder Tweewielers - Lazio Coma5 - 1
20.54 - 21.34  D.O.K - Wanmolen2 - 3

26-09-2012

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Wanmolen2 - 7
20.12 - 20.52  D.O.K - Mulder Tweewielers4 - 1
20.54 - 21.34  Lazio Coma - Spero-70 - 8

19-09-2012

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Lazio Coma8 - 0
20.12 - 20.52  D.O.K - Spero-74 - 6
20.54 - 21.34  Wanmolen - Mulder Tweewielers3 - 4

12-09-2012

19.30 - 20.10  Mulder Tweewielers - Hanhart Graaftechnieken4 - 10
20.12 - 20.52  Wanmolen - Spero-7 - **
20.54 - 21.34  D.O.K - Lazio Coma15 - 1

30-05-2012

19.30 - 20.10  Installatiebedrijf Kunst - Welcom by van Wolfswinkel3 - 8
20.12 - 20.52  Hanhart Graaftechnieken - Franken tweewielers6 - 4
20.54 - 21.34  Welcom by van Wolfswinkel - Hanhart Graaftechnieken7 - 2

23-05-2012

19.30 - 20.10  Welcom by van Wolfswinkel - Herveld14 - 1
20.12 - 20.52  Installatiebedrijf Kunst - Figio4 - 2
20.54 - 21.34  Hanhart Graaftechnieken - Franken tweewielers5 - 4

16-05-2012

19.30 - 20.10  HHND.nl - Figio2 - 8
20.12 - 20.52  Wanmolen - Installatiebedrijf Kunst4 - 7
20.54 - 21.34  Hanhart Graaftechnieken - Franken tweewielers7 - 7
21.36 - 22.16  Welcom by van Wolfswinkel - Team X6 - 3
22.20 - 23.00  Herveld - Lazio Coma2 - 2

09-05-2012

19.30 - 20.10  Welcom by van Wolfswinkel - Lazio Coma13 - 2
20.12 - 20.52  Figio - Franken tweewielers7 - 6
20.54 - 21.34  Wanmolen - Installatiebedrijf Kunst3 - 0
21.36 - 22.16  Hanhart Graaftechnieken - HHND.nl3 - 0

02-05-2012

19.30 - 20.10  Wanmolen - Herveld2 - 1
20.12 - 20.52  Lazio Coma - HHND.nl6 - 4
20.54 - 21.34  Installatiebedrijf Kunst - Team X3 - 3

25-04-2012

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Team X4 - 4
20.12 - 20.52  Installatiebedrijf Kunst - Herveld11 - 6
20.54 - 21.34  Figio - Lazio Coma7 - 2
21.36 - 22.16  Wanmolen - Franken tweewielers5 - 6

18-04-2012

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Herveld10 - 0
20.12 - 20.52  Welcom by van Wolfswinkel - Figio7 - 4
20.54 - 21.34  Lazio Coma - HHND.nl1 - 6
21.36 - 22.16  Installatiebedrijf Kunst - Team X6 - 9

11-04-2012

19.30 - 20.10  Wanmolen - Lazio Coma7 - 0
20.12 - 20.52  Figio - Hanhart Graaftechnieken2 - 5
20.54 - 21.34  Welcom by van Wolfswinkel - Franken tweewielers8 - 2
21.36 - 22.16  HHND.nl - Team X2 - 17

04-04-2012

19.30 - 20.10  Figio - HHND.nl10 - 3
20.12 - 20.52  Franken tweewielers - Team X3 - 2
20.54 - 21.34  Installatiebedrijf Kunst - Hanhart Graaftechnieken0 - 9
21.36 - 22.16  Lazio Coma - Herveld2 - 7

28-03-2012

19.30 - 20.10  Team X - Herveld5 - 1
20.12 - 20.52  Franken tweewielers - Lazio Coma15 - 0
20.54 - 21.34  Wanmolen - Hanhart Graaftechnieken7 - 4
21.36 - 22.16  Welcom by van Wolfswinkel - HHND.nl20 - 2

21-03-2012

19.30 - 20.10  Welcom by van Wolfswinkel - Team X2 - 0
20.12 - 20.52  Figio - Installatiebedrijf Kunst1 - 3
20.54 - 21.34  Franken tweewielers - HHND.nl10 - 4
21.36 - 22.16  Lazio Coma - Hanhart Graaftechnieken1 - 12

14-03-2012

19.30 - 20.10  Wanmolen - Team X3 - 1
20.12 - 20.52  Welcom by van Wolfswinkel - Hanhart Graaftechnieken1 - 5
20.54 - 21.34  Lazio Coma - Installatiebedrijf Kunst0 - 14
21.36 - 22.16  Figio - Herveld14 - 0

07-03-2012

19.30 - 20.10  Franken tweewielers - Installatiebedrijf Kunst10 - 3
20.12 - 20.52  Welcom by van Wolfswinkel - Wanmolen6 - 3
20.54 - 21.34  HHND.nl - Herveld2 - 4
21.36 - 22.16  Lazio Coma - Team X1 - 10

29-02-2012

19.30 - 20.10  Welcom by van Wolfswinkel - Herveld6 - 2
20.12 - 20.52  Franken tweewielers - Hanhart Graaftechnieken6 - 8
20.54 - 21.34  Installatiebedrijf Kunst - HHND.nl8 - 4
21.36 - 22.16  Wanmolen - Figio4 - 3

22-02-2012

19.30 - 20.10  Wanmolen - HHND.nl8 - 5
20.12 - 20.52  Figio - Team X4 - 4
20.54 - 21.34  Welcom by van Wolfswinkel - Installatiebedrijf Kunst3 - 0
21.36 - 22.16  Franken tweewielers - Herveld7 - 3

15-02-2012

19.30 - 20.10  Installatiebedrijf Kunst - Wanmolen2 - 6
20.12 - 20.52  HHND.nl - Lazio Coma3 - 1
20.54 - 21.34  Herveld - Hanhart Graaftechnieken2 - 9
21.36 - 22.16  Figio - Welcom by van Wolfswinkel4 - 8

08-02-2012

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Figio6 - 4
20.12 - 20.52  Lazio Coma - Franken tweewielers1 - 10
20.54 - 21.34  Herveld - Wanmolen2 - 0
21.36 - 22.16  HHND.nl - Installatiebedrijf Kunst3 - 7

01-02-2012

19.30 - 20.10  Franken tweewielers - Welcom by van Wolfswinkel3 - 5
20.12 - 20.52  Lazio Coma - Wanmolen1 - 5
20.54 - 21.34  Team X - HHND.nl13 - 0
21.36 - 22.16  Hanhart Graaftechnieken - Herveld9 - 1

25-01-2012

19.30 - 20.10  Franken tweewielers - Figio5 - 6
20.12 - 20.52  Lazio Coma - Welcom by van Wolfswinkel1 - 12
20.54 - 21.34  Herveld - Team X2 - 6
21.36 - 22.16  HHND.nl - Hanhart Graaftechnieken2 - 5

18-01-2012

19.30 - 20.10  Lazio Coma - Figio0 - 19
20.12 - 20.52  Team X - Hanhart Graaftechnieken6 - 2
20.54 - 21.34  Franken tweewielers - Wanmolen4 - 5
21.36 - 22.16  Herveld - Installatiebedrijf Kunst1 - 6

11-01-2012

19.30 - 20.10  Wanmolen - Welcom by van Wolfswinkel4 - 9
20.12 - 20.52  Herveld - HHND.nl6 - 3
20.54 - 21.34  Installatiebedrijf Kunst - Franken tweewielers7 - 10
21.36 - 22.16  Team X - Lazio Coma6 - 1

04-01-2012

19.30 - 20.10  Figio - Wanmolen10 - 5
20.12 - 20.52  HHND.nl - Installatiebedrijf Kunst1 - 5
20.54 - 21.34  Herveld - Welcom by van Wolfswinkel3 - 4
21.36 - 22.16  Hanhart Graaftechnieken - Franken tweewielers5 - 3

28-12-2011

19.30 - 20.10  Installatiebedrijf Kunst - Figio1 - 6
20.12 - 20.52  Hanhart Graaftechnieken - Lazio Coma14 - 2
20.54 - 21.34  HHND.nl - Franken tweewielers3 - 16
21.36 - 22.16  Team X - Welcom by van Wolfswinkel2 - 2

21-12-2011

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Welcom by van Wolfswinkel2 - 5
20.12 - 20.52  Herveld - Figio4 - 12
20.54 - 21.34  Team X - Wanmolen9 - 3
21.36 - 22.16  Installatiebedrijf Kunst - Lazio Coma5 - 2

14-12-2011

19.30 - 20.10  Herveld - Franken tweewielers4 - 9
20.12 - 20.52  Installatiebedrijf Kunst - Welcom by van Wolfswinkel0 - 3
20.54 - 21.34  HHND.nl - Wanmolen1 - 6
21.36 - 22.16  Team X - Figio1 - 3

07-12-2011

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Installatiebedrijf Kunst6 - 5
20.12 - 20.52  Team X - Franken tweewielers6 - 3
20.54 - 21.34  HHND.nl - Figio1 - 15
21.36 - 22.16  Herveld - Lazio Coma10 - 3

30-11-2011

19.30 - 20.10  Wanmolen - Herveld5 - 3
20.12 - 20.52  HHND.nl - Welcom by van Wolfswinkel1 - 16
20.54 - 21.34  Figio - Lazio Coma9 - 2
21.36 - 22.16  Team X - Installatiebedrijf Kunst2 - 1

23-11-2011

19.30 - 20.10  Wanmolen - Installatiebedrijf Kunst4 - 7
20.12 - 20.52  Figio - Franken tweewielers0 - 12
20.54 - 21.34  Welcom by van Wolfswinkel - Lazio Coma13 - 1
21.36 - 22.16  Hanhart Graaftechnieken - HHND.nl12 - 2

16-11-2011

19.30 - 20.10  Wanmolen - Lazio Coma3 - 2
20.12 - 20.52  Welcom by van Wolfswinkel - Franken tweewielers3 - 3
20.54 - 21.34  HHND.nl - Team X1 - 8
21.36 - 22.16  Figio - Hanhart Graaftechnieken4 - 5

09-11-2011

19.30 - 20.10  Welcom by van Wolfswinkel - Figio11 - 3
20.12 - 20.52  Installatiebedrijf Kunst - Team X -
20.54 - 21.34  Hanhart Graaftechnieken - Wanmolen4 - 2
21.36 - 22.16  Lazio Coma - HHND.nl -

02-11-2011

19.30 - 20.10  Wanmolen - Franken tweewielers5 - 17
20.54 - 21.34  Hanhart Graaftechnieken - Team X7 - 2
21.36 - 22.16  Installatiebedrijf Kunst - Herveld10 - 2

26-10-2011

19.30 - 20.10  Welcom by van Wolfswinkel - Wanmolen6 - 0
20.12 - 20.52  HHND.nl - Herveld3 - 4
20.54 - 21.34  Franken tweewielers - Installatiebedrijf Kunst9 - 4
21.36 - 22.16  Lazio Coma - Team X2 - 12

19-10-2011

19.30 - 20.10  Wanmolen - Figio1 - 3
20.54 - 21.34  Welcom by van Wolfswinkel - Herveld15 - 2
21.36 - 22.16  Franken tweewielers - Hanhart Graaftechnieken2 - 3

12-10-2011

19.30 - 20.10  Welcom by van Wolfswinkel - Team X5 - 2
20.12 - 20.52  Lazio Coma - Hanhart Graaftechnieken0 - 10
20.54 - 21.34  Franken tweewielers - HHND.nl4 - 5
21.36 - 22.16  Figio - Installatiebedrijf Kunst1 - 3

05-10-2011

19.30 - 20.10  Wanmolen - Hanhart Graaftechnieken2 - 3
20.12 - 20.52  Team X - Herveld14 - 4
20.54 - 21.34  Franken tweewielers - Lazio Coma10 - 2
21.36 - 22.16  Welcom by van Wolfswinkel - HHND.nl14 - 2

28-09-2011

19.30 - 20.10  Wanmolen - Team X3 - 9
20.12 - 20.52  Lazio Coma - Installatiebedrijf Kunst0 - 3
20.54 - 21.34  Figio - Herveld10 - 1
21.36 - 22.16  Welcom by van Wolfswinkel - Hanhart Graaftechnieken5 - 0

21-09-2011

19.30 - 20.10  Wanmolen - HHND.nl4 - 0
20.12 - 20.52  Figio - Team X4 - 8
20.54 - 21.34  Welcom by van Wolfswinkel - Installatiebedrijf Kunst9 - 3
21.36 - 22.16  Franken tweewielers - Herveld23 - 1

14-09-2011

19.30 - 20.10  Installatiebedrijf Kunst - Hanhart Graaftechnieken4 - 5
20.12 - 20.52  Franken tweewielers - Team X6 - 6
20.54 - 21.34  Figio - HHND.nl11 - 3
21.36 - 22.16  Lazio Coma - Herveld5 - 1

01-06-2011

19.30 - 20.10  Welcom by van Wolfswinkel - Wanmolen9 - 3
20.12 - 20.52  Figio - Rode ster5 - 6
20.54 - 21.34  Welcom by van Wolfswinkel - Rode ster8 - 3

25-05-2011

19.30 - 20.10  Wanmolen - Herveld8 - 5
20.12 - 20.52  Rode ster - Team X4 - 3
20.54 - 21.34  Franken tweewielers - Figio3 - 5
21.36 - 22.16  Welcom by van Wolfswinkel - Lazio Coma10 - 3

18-05-2011

19.30 - 20.10  Wanmolen - Noordenburg3 - 1
20.12 - 20.52  Hanhart Graaftechnieken - Franken tweewielers4 - 6
20.54 - 21.34  Welcom by van Wolfswinkel - Installatiebedrijf Kunst5 - 4
21.36 - 22.16  Figio - HHND.nl6 - 2

11-05-2011

19.30 - 20.10  HHND.nl - Wanmolen -
20.12 - 20.52  Welcom by van Wolfswinkel - Lazio Coma10 - 0
20.54 - 21.34  Rode ster - Installatiebedrijf Kunst7 - 7
21.36 - 22.16  Lazio Coma - Franken tweewielers2 - 2

04-05-2011

19.30 - 20.10  Figio - Herveld2 - 4
20.12 - 20.52  Welcom by van Wolfswinkel - Noordenburg7 - 2
20.54 - 21.34  Rode ster - HHND.nl13 - 2
21.36 - 22.16  Lazio Coma - Installatiebedrijf Kunst4 - 6

27-04-2011

19.30 - 20.10  Lazio Coma - Hanhart Graaftechnieken3 - 1
20.12 - 20.52  Wanmolen - Franken tweewielers5 - 10
20.54 - 21.34  Installatiebedrijf Kunst - HHND.nl5 - 9
21.36 - 22.16  Welcom by van Wolfswinkel - Herveld12 - 0

20-04-2011

19.30 - 20.10  Wanmolen - Welcom by van Wolfswinkel2 - 3
20.12 - 20.52  Installatiebedrijf Kunst - Franken tweewielers5 - 4
20.54 - 21.34  Rode ster - Noordenburg7 - 2
21.36 - 22.16  Welcom by van Wolfswinkel - HHND.nl10 - 2

13-04-2011

19.30 - 20.10  Wanmolen - Installatiebedrijf Kunst4 - 5
20.12 - 20.52  Welcom by van Wolfswinkel - Noordenburg8 - 3
20.54 - 21.34  Rode ster - HHND.nl13 - 5
21.36 - 22.16  Lazio Coma - Franken tweewielers0 - 7
22.20 - 23.00  Herveld - Figio5 - 13

06-04-2011

19.30 - 20.10  Lazio Coma - Welcom by van Wolfswinkel2 - 9
20.12 - 20.52  Wanmolen - Figio3 - 12
20.54 - 21.34  HHND.nl - Herveld4 - 3
21.36 - 22.16  Franken tweewielers - Hanhart Graaftechnieken3 - 2
22.20 - 23.00  Installatiebedrijf Kunst - Noordenburg4 - 2

30-03-2011

19.30 - 20.10  Herveld - Noordenburg0 - 5
20.12 - 20.52  Wanmolen - Welcom by van Wolfswinkel1 - 4
20.54 - 21.34  Franken tweewielers - Figio2 - 4
21.36 - 22.16  Installatiebedrijf Kunst - Hanhart Graaftechnieken3 - 1
22.20 - 23.00  Rode ster - Lazio Coma8 - 2

23-03-2011

19.30 - 20.10  Wanmolen - Herveld5 - 2
20.12 - 20.52  Installatiebedrijf Kunst - Welcom by van Wolfswinkel3 - 12
20.54 - 21.34  Rode ster - Figio2 - 3
21.36 - 22.16  HHND.nl - Hanhart Graaftechnieken1 - 9
22.20 - 23.00  Franken tweewielers - Noordenburg7 - 2

16-03-2011

19.30 - 20.10  Herveld - Installatiebedrijf Kunst6 - 10
20.12 - 20.52  Wanmolen - Rode ster4 - 6
20.54 - 21.34  Figio - Hanhart Graaftechnieken11 - 4
21.36 - 22.16  Franken tweewielers - Welcom by van Wolfswinkel4 - 4
22.20 - 23.00  Lazio Coma - HHND.nl4 - 2

09-03-2011

19.30 - 20.10  Wanmolen - Lazio Coma5 - 5
20.12 - 20.52  Figio - Noordenburg7 - 3
20.54 - 21.34  Hanhart Graaftechnieken - Herveld5 - 3

02-03-2011

19.30 - 20.10  Noordenburg - HHND.nl1 - 3
20.12 - 20.52  Wanmolen - Hanhart Graaftechnieken2 - 6
20.54 - 21.34  Installatiebedrijf Kunst - Franken tweewielers5 - 6
21.36 - 22.16  Rode ster - Herveld11 - 0
22.20 - 23.00  Lazio Coma - Figio0 - 12

23-02-2011

19.30 - 20.10  Wanmolen - HHND.nl6 - 4
20.12 - 20.52  Noordenburg - Lazio Coma2 - 1
20.54 - 21.34  Hanhart Graaftechnieken - Welcom by van Wolfswinkel1 - 9
21.36 - 22.16  Installatiebedrijf Kunst - Figio4 - 10
22.20 - 23.00  Rode ster - Franken tweewielers4 - 4

16-02-2011

19.30 - 20.10  HHND.nl - Figio8 - 8
20.12 - 20.52  Welcom by van Wolfswinkel - Rode ster2 - 7
20.54 - 21.34  Franken tweewielers - Herveld4 - 2
21.36 - 22.16  Installatiebedrijf Kunst - Lazio Coma7 - 2
22.20 - 23.00  Noordenburg - Hanhart Graaftechnieken2 - 3

09-02-2011

19.30 - 20.10  Wanmolen - Noordenburg2 - 3
20.12 - 20.52  Herveld - Lazio Coma3 - 1
20.54 - 21.34  Welcom by van Wolfswinkel - Figio3 - 7
21.36 - 22.16  Hanhart Graaftechnieken - Rode ster2 - 7
22.20 - 23.00  Franken tweewielers - HHND.nl6 - 3

02-02-2011

19.30 - 20.10  Franken tweewielers - Wanmolen5 - 2
20.12 - 20.52  Lazio Coma - Hanhart Graaftechnieken3 - 9
20.54 - 21.34  Installatiebedrijf Kunst - HHND.nl8 - 3
21.36 - 22.16  Rode ster - Noordenburg6 - 3
22.20 - 23.00  Herveld - Welcom by van Wolfswinkel2 - 15

26-01-2011

19.30 - 20.10  Wanmolen - Figio3 - 12
20.12 - 20.52  Hanhart Graaftechnieken - Franken tweewielers8 - 2
20.54 - 21.34  Installatiebedrijf Kunst - Noordenburg2 - 6
21.36 - 22.16  HHND.nl - Herveld4 - 6
22.20 - 23.00  Lazio Coma - Welcom by van Wolfswinkel2 - 6

19-01-2011

19.30 - 20.10  Noordenburg - Herveld3 - 4
20.12 - 20.52  Franken tweewielers - Figio6 - 8
21.36 - 22.16  Rode ster - Lazio Coma12 - 0

12-01-2011

19.30 - 20.10  Wanmolen - Rode ster4 - 11
20.12 - 20.52  Figio - Hanhart Graaftechnieken5 - 3
20.54 - 21.34  Lazio Coma - HHND.nl0 - 7
21.36 - 22.16  Welcom by van Wolfswinkel - Franken tweewielers3 - 1
22.20 - 23.00  Herveld - Installatiebedrijf Kunst3 - 6

05-01-2011

19.30 - 20.10  Wanmolen - Installatiebedrijf Kunst4 - 4
20.12 - 20.52  Rode ster - Welcom by van Wolfswinkel3 - 7
20.54 - 21.34  Franken tweewielers - Herveld7 - 3
21.36 - 22.16  Figio - HHND.nl8 - 0
22.20 - 23.00  Noordenburg - Hanhart Graaftechnieken4 - 1

29-12-2010

19.30 - 20.10  Noordenburg - Lazio Coma4 - 1
20.12 - 20.52  Rode ster - Figio1 - 6
20.54 - 21.34  Installatiebedrijf Kunst - Hanhart Graaftechnieken4 - 5
21.36 - 22.16  Herveld - HHND.nl4 - 8

22-12-2010

19.30 - 20.10  Wanmolen - Hanhart Graaftechnieken3 - 3
20.12 - 20.52  Rode ster - Herveld11 - 3
20.54 - 21.34  Noordenburg - HHND.nl4 - 3
21.36 - 22.16  Lazio Coma - Figio3 - 12

15-12-2010

19.30 - 20.10  Hanhart Graaftechnieken - Welcom by van Wolfswinkel1 - 0
20.12 - 20.52  Rode ster - Franken tweewielers5 - 2
20.54 - 21.34  Installatiebedrijf Kunst - Figio4 - 6
21.36 - 22.16  Wanmolen - HHND.nl8 - 4

08-12-2010

19.30 - 20.10  Wanmolen - Herveld7 - 0
20.12 - 20.52  Franken tweewielers - Noordenburg6 - 2
20.54 - 21.34  Welcom by van Wolfswinkel - Installatiebedrijf Kunst7 - 2
21.36 - 22.16  HHND.nl - Hanhart Graaftechnieken5 - 6

01-12-2010

19.30 - 20.10  Wanmolen - Lazio Coma7 - 3
20.12 - 20.52  Welcom by van Wolfswinkel - HHND.nl6 - 1
20.54 - 21.34  Hanhart Graaftechnieken - Herveld6 - 5
21.36 - 22.16  Rode ster - Installatiebedrijf Kunst7 - 3
22.20 - 23.00  Noordenburg - Figio2 - 7

24-11-2010

19.30 - 20.10  Wanmolen - Noordenburg5 - 4
20.12 - 20.52  HHND.nl - Franken tweewielers2 - 11
20.54 - 21.34  Welcom by van Wolfswinkel - Figio8 - 5
21.36 - 22.16  Hanhart Graaftechnieken - Rode ster2 - 7
22.20 - 23.00  Herveld - Lazio Coma5 - 4

17-11-2010

19.30 - 20.10  Installatiebedrijf Kunst - Wanmolen3 - 10
20.12 - 20.52  Herveld - Figio1 - 9
20.54 - 21.34  Lazio Coma - Franken tweewielers1 - 13
21.36 - 22.16  Welcom by van Wolfswinkel - Noordenburg5 - 5
22.20 - 23.00  HHND.nl - Rode ster3 - 17

10-11-2010

19.30 - 20.10  Herveld - Noordenburg1 - 6
20.12 - 20.52  Franken tweewielers - Figio4 - 3
20.54 - 21.34  Installatiebedrijf Kunst - Hanhart Graaftechnieken2 - 4
21.36 - 22.16  Lazio Coma - Rode ster2 - 15
22.20 - 23.00  Wanmolen - Welcom by van Wolfswinkel1 - 6

03-11-2010

19.30 - 20.10  Lazio Coma - Herveld5 - 7
20.12 - 20.52  Installatiebedrijf Kunst - Noordenburg5 - 2
20.54 - 21.34  Hanhart Graaftechnieken - Franken tweewielers4 - 5
21.36 - 22.16  Wanmolen - Figio8 - 11

27-10-2010

19.30 - 20.10  Wanmolen - HHND.nl8 - 3
20.12 - 20.52  Hanhart Graaftechnieken - Welcom by van Wolfswinkel2 - 4
20.54 - 21.34  Installatiebedrijf Kunst - Figio3 - 8
21.36 - 22.16  Rode ster - Franken tweewielers5 - 2
22.20 - 23.00  Noordenburg - Lazio Coma8 - 1

20-10-2010

19.30 - 20.10  Franken tweewielers - Wanmolen5 - 9
20.12 - 20.52  Lazio Coma - Hanhart Graaftechnieken3 - 7
20.54 - 21.34  Rode ster - Noordenburg8 - 2
21.36 - 22.16  Installatiebedrijf Kunst - HHND.nl4 - 3
22.20 - 23.00  Herveld - Welcom by van Wolfswinkel1 - 6

13-10-2010

19.30 - 20.10  Installatiebedrijf Kunst - Lazio Coma10 - 1
20.12 - 20.52  Rode ster - Welcom by van Wolfswinkel3 - 10
20.54 - 21.34  Figio - HHND.nl4 - 2
21.36 - 22.16  Franken tweewielers - Herveld6 - 1
22.20 - 23.00  Noordenburg - Hanhart Graaftechnieken4 - 3

06-10-2010

19.30 - 20.10  Herveld - Wanmolen3 - 6
20.12 - 20.52  Franken tweewielers - Noordenburg4 - 4
20.54 - 21.34  Rode ster - Figio5 - 5
21.36 - 22.16  HHND.nl - Hanhart Graaftechnieken4 - 2
22.20 - 23.00  Installatiebedrijf Kunst - Welcom by van Wolfswinkel2 - 3

29-09-2010

19.30 - 20.10  Wanmolen - Lazio Coma5 - 3
20.12 - 20.52  Hanhart Graaftechnieken - Herveld11 - 3
20.54 - 21.34  Installatiebedrijf Kunst - Rode ster2 - 10
21.36 - 22.16  Welcom by van Wolfswinkel - HHND.nl9 - 1
22.20 - 23.00  Noordenburg - Figio2 - 9

22-09-2010

19.30 - 20.10  Rode ster - Wanmolen11 - 1
20.12 - 20.52  Figio - Hanhart Graaftechnieken4 - 5
20.54 - 21.34  Franken tweewielers - Welcom by van Wolfswinkel6 - 6
21.36 - 22.16  Lazio Coma - HHND.nl4 - 12
22.20 - 23.00  Installatiebedrijf Kunst - Herveld6 - 4

15-09-2010

19.30 - 20.10  Wanmolen - Hanhart Graaftechnieken3 - 8
20.12 - 20.52  Noordenburg - HHND.nl4 - 3
20.54 - 21.34  Installatiebedrijf Kunst - Franken tweewielers2 - 6
21.36 - 22.16  Figio - Lazio Coma18 - 2
22.20 - 23.00  Rode ster - Herveld19 - 1

08-09-2010

19.30 - 20.10  Wanmolen - Noordenburg1 - 2
20.12 - 20.52  Hanhart Graaftechnieken - Rode ster4 - 7
20.54 - 21.34  Welcom by van Wolfswinkel - Figio10 - 6
21.36 - 22.16  HHND.nl - Franken tweewielers2 - 5

07-04-2010

19.30 - 20.10  Rode ster - Hanhart Graaftechnieken7 - 4
20.12 - 20.52  Figio - Franken tweewielers3 - 4
20.54 - 21.34  Noordenburg - Herveld2 - 2
21.36 - 22.16  the former floor team - HHND.nl5 - 4

31-03-2010

19.30 - 20.10  HHND.nl - Elst10 - 5
20.12 - 20.52  Noordenburg - Rode ster2 - 15
20.54 - 21.34  Hanhart Graaftechnieken - Installatiebedrijf Kunst6 - 2
21.36 - 22.16  Herveld - Elst12 - 0
22.20 - 23.00  HHND.nl - Rode ster0 - 3

24-03-2010

19.30 - 20.10  Wanmolen - Welcom by van Wolfswinkel4 - 3
20.12 - 20.52  Hanhart Graaftechnieken - Rode ster11 - 3
20.54 - 21.34  HHND.nl - Noordenburg1 - 4
21.36 - 22.16  Elst - Installatiebedrijf Kunst3 - 8
22.20 - 23.00  Figio - Franken tweewielers6 - 4

17-03-2010

19.30 - 20.10  Wanmolen - Figio6 - 6
20.12 - 20.52  Welcom by van Wolfswinkel - HHND.nl7 - 2
20.54 - 21.34  Elst - Noordenburg0 - 9
21.36 - 22.16  Hanhart Graaftechnieken - Franken tweewielers4 - 2
22.20 - 23.00  Rode ster - Herveld3 - 0

10-03-2010

19.30 - 20.10  Wanmolen - Hanhart Graaftechnieken2 - 7
20.12 - 20.52  Herveld - Figio3 - 4
20.54 - 21.34  Installatiebedrijf Kunst - Franken tweewielers4 - 5
21.36 - 22.16  Welcom by van Wolfswinkel - the former floor team2 - 4

03-03-2010

19.30 - 20.10  the former floor team - Installatiebedrijf Kunst1 - 2
20.54 - 21.34  Welcom by van Wolfswinkel - Franken tweewielers2 - 1
21.36 - 22.16  Figio - HHND.nl4 - 8
22.20 - 23.00  Hanhart Graaftechnieken - Elst19 - 3

24-02-2010

19.30 - 20.10  Wanmolen - Rode ster3 - 7
20.12 - 20.52  Noordenburg - Installatiebedrijf Kunst1 - 2
20.54 - 21.34  the former floor team - Franken tweewielers0 - 4
21.36 - 22.16  Elst - Figio0 - 21
22.20 - 23.00  Welcom by van Wolfswinkel - Herveld5 - 2

17-02-2010

19.30 - 20.10  the former floor team - Elst6 - 3
20.12 - 20.52  Wanmolen - Herveld6 - 5
20.54 - 21.34  Elst - HHND.nl2 - 6
21.36 - 22.16  Noordenburg - Figio2 - 8

10-02-2010

19.30 - 20.10  the former floor team - Herveld4 - 6
20.12 - 20.52  HHND.nl - Hanhart Graaftechnieken2 - 21
20.54 - 21.34  Figio - Welcom by van Wolfswinkel4 - 1
21.36 - 22.16  Franken tweewielers - Noordenburg2 - 0
22.20 - 23.00  Rode ster - Installatiebedrijf Kunst3 - 0

03-02-2010

19.30 - 20.10  Wanmolen - Elst12 - 2
20.54 - 21.34  Rode ster - Welcom by van Wolfswinkel4 - 3
21.36 - 22.16  Herveld - Hanhart Graaftechnieken2 - 3
22.20 - 23.00  Installatiebedrijf Kunst - Figio0 - 6

27-01-2010

19.30 - 20.10  Wanmolen - the former floor team5 - 4
20.12 - 20.52  Noordenburg - Hanhart Graaftechnieken3 - 5
20.54 - 21.34  Installatiebedrijf Kunst - Herveld5 - 12
21.36 - 22.16  Rode ster - Elst16 - 2
22.20 - 23.00  Franken tweewielers - HHND.nl11 - 2

20-01-2010

19.30 - 20.10  Wanmolen - Installatiebedrijf Kunst2 - 10
20.12 - 20.52  Rode ster - the former floor team5 - 1
20.54 - 21.34  Welcom by van Wolfswinkel - Hanhart Graaftechnieken4 - 2
21.36 - 22.16  Franken tweewielers - Elst10 - 2
22.20 - 23.00  Herveld - Noordenburg5 - 5

13-01-2010

19.30 - 20.10  Wanmolen - Franken tweewielers4 - 9
20.12 - 20.52  the former floor team - Hanhart Graaftechnieken2 - 5
20.54 - 21.34  Welcom by van Wolfswinkel - Noordenburg5 - 1
21.36 - 22.16  Rode ster - Figio6 - 5
22.20 - 23.00  Installatiebedrijf Kunst - HHND.nl6 - 5

06-01-2010

19.30 - 20.10  Wanmolen - HHND.nl5 - 7
20.12 - 20.52  Hanhart Graaftechnieken - Figio4 - 3
20.54 - 21.34  Welcom by van Wolfswinkel - Elst7 - 3
21.36 - 22.16  the former floor team - Noordenburg1 - 2
22.20 - 23.00  Herveld - Franken tweewielers4 - 9

16-12-2009

19.30 - 20.10  Wanmolen - Noordenburg6 - 2
20.12 - 20.52  Figio - the former floor team3 - 1
20.54 - 21.34  Herveld - HHND.nl7 - 3
21.36 - 22.16  Rode ster - Franken tweewielers9 - 3
22.20 - 23.00  Welcom by van Wolfswinkel - Installatiebedrijf Kunst4 - 2

09-12-2009

19.30 - 20.10  Herveld - Elst11 - 5
20.12 - 20.52  Installatiebedrijf Kunst - Hanhart Graaftechnieken3 - 6
20.54 - 21.34  Rode ster - Noordenburg7 - 3
21.36 - 22.16  the former floor team - HHND.nl7 - 4

02-12-2009

19.30 - 20.10  the former floor team - Franken tweewielers5 - 3
20.12 - 20.52  Noordenburg - Installatiebedrijf Kunst5 - 1
20.54 - 21.34  Welcom by van Wolfswinkel - Herveld5 - 3
21.36 - 22.16  Wanmolen - Rode ster7 - 3
22.20 - 23.00  Elst - Figio3 - 15

25-11-2009

19.30 - 20.10  Wanmolen - Figio5 - 2
20.12 - 20.52  Welcom by van Wolfswinkel - HHND.nl6 - 1
20.54 - 21.34  Elst - Noordenburg3 - 6
21.36 - 22.16  Rode ster - Herveld5 - 2
22.20 - 23.00  Hanhart Graaftechnieken - Franken tweewielers7 - 1

18-11-2009

19.30 - 20.10  Welcom by van Wolfswinkel - Franken tweewielers3 - 2
20.12 - 20.52  the former floor team - Installatiebedrijf Kunst7 - 1
20.54 - 21.34  Hanhart Graaftechnieken - Elst13 - 2
21.36 - 22.16  Noordenburg - Herveld5 - 2
22.20 - 23.00  Figio - HHND.nl5 - 2

11-11-2009

19.30 - 20.10  Rode ster - HHND.nl9 - 4
20.12 - 20.52  Wanmolen - Herveld5 - 4
20.54 - 21.34  Noordenburg - Figio3 - 5
21.36 - 22.16  the former floor team - Elst4 - 3

04-11-2009

19.30 - 20.10  Wanmolen - Hanhart Graaftechnieken6 - 9
20.12 - 20.52  Installatiebedrijf Kunst - Franken tweewielers3 - 6
20.54 - 21.34  Herveld - Figio5 - 5
21.36 - 22.16  Welcom by van Wolfswinkel - the former floor team6 - 0

28-10-2009

19.30 - 20.10  Rode ster - Elst19 - 1
20.12 - 20.52  Installatiebedrijf Kunst - Herveld3 - 5
20.54 - 21.34  Wanmolen - the former floor team9 - 2
21.36 - 22.16  Noordenburg - Hanhart Graaftechnieken1 - 3
22.20 - 23.00  Franken tweewielers - HHND.nl4 - 5

21-10-2009

19.30 - 20.10  Wanmolen - Franken tweewielers3 - 3
20.12 - 20.52  Welcom by van Wolfswinkel - Noordenburg5 - 0
20.54 - 21.34  Rode ster - Figio6 - 6
21.36 - 22.16  HHND.nl - Installatiebedrijf Kunst3 - 6
22.20 - 23.00  Hanhart Graaftechnieken - the former floor team10 - 0

14-10-2009

19.30 - 20.10  HHND.nl - Hanhart Graaftechnieken4 - 9
20.12 - 20.52  the former floor team - Herveld3 - 7
20.54 - 21.34  Figio - Welcom by van Wolfswinkel2 - 1
21.36 - 22.16  Franken tweewielers - Noordenburg8 - 6
22.20 - 23.00  Rode ster - Installatiebedrijf Kunst8 - 1

07-10-2009

19.30 - 20.10  Wanmolen - Installatiebedrijf Kunst8 - 3
20.12 - 20.52  Rode ster - the former floor team6 - 1
20.54 - 21.34  Welcom by van Wolfswinkel - Hanhart Graaftechnieken2 - 3
21.36 - 22.16  Franken tweewielers - Elst14 - 2

30-09-2009

19.30 - 20.10  Elst - Installatiebedrijf Kunst3 - 9
20.12 - 20.52  Hanhart Graaftechnieken - Rode ster1 - 1
20.54 - 21.34  HHND.nl - Noordenburg3 - 5
21.36 - 22.16  Figio - Franken tweewielers6 - 1
22.20 - 23.00  Wanmolen - Welcom by van Wolfswinkel2 - 11

23-09-2009

19.30 - 20.10  Herveld - Franken tweewielers10 - 3
20.12 - 20.52  Hanhart Graaftechnieken - Figio5 - 4
20.54 - 21.34  Elst - Welcom by van Wolfswinkel3 - 7
21.36 - 22.16  Wanmolen - HHND.nl13 - 3
22.20 - 23.00  the former floor team - Noordenburg3 - 3

16-09-2009

19.30 - 20.10  Wanmolen - Noordenburg1 - 3
20.12 - 20.52  Franken tweewielers - Rode ster2 - 13
20.54 - 21.34  Welcom by van Wolfswinkel - Installatiebedrijf Kunst7 - 4
21.36 - 22.16  Figio - the former floor team10 - 2
22.20 - 23.00  Herveld - HHND.nl11 - 4

09-09-2009

19.30 - 20.10  Wanmolen - Elst8 - 4
20.12 - 20.52  Herveld - Hanhart Graaftechnieken4 - 4
20.54 - 21.34  the former floor team - HHND.nl6 - 0
21.36 - 22.16  Installatiebedrijf Kunst - Figio7 - 2
22.20 - 23.00  Rode ster - Welcom by van Wolfswinkel5 - 0

27-05-2009

19.30 - 20.10  Elst - F.C. De 3e Helft3 - 6
20.12 - 20.52  Noordenburg - F.C. De 3e Helft6 - 2
20.54 - 21.34  F.C. De 3e Helft - Noordenburg2 - 6

20-05-2009

19.30 - 20.10  the former floor team - Noordenburg4 - 8
20.12 - 20.52  Rode ster - Installatiebedrijf Kunst2 - 4
20.54 - 21.34  Herveld - Franken tweewielers3 - 4
21.36 - 22.16  Herveld - F.C. De 3e Helft8 - 5

13-05-2009

19.30 - 20.10  HHND.nl - Elst7 - 5
20.12 - 20.52  Wanmolen - Rode ster7 - 6
20.54 - 21.34  the former floor team - Herveld6 - 4
21.36 - 22.16  Franken tweewielers - F.C. De 3e Helft10 - 3

06-05-2009

19.30 - 20.10  Wanmolen - Installatiebedrijf Kunst5 - 4
20.12 - 20.52  Noordenburg - Elst4 - 0
20.54 - 21.34  Franken tweewielers - HHND.nl5 - 4
21.36 - 22.16  Rode ster - F.C. De 3e Helft6 - 0

29-04-2009

19.30 - 20.10  Wanmolen - Noordenburg3 - 2
20.12 - 20.52  HHND.nl - the former floor team3 - 8
20.54 - 21.34  Franken tweewielers - Installatiebedrijf Kunst5 - 4
21.36 - 22.16  Rode ster - Elst14 - 1

22-04-2009

19.30 - 20.10  Wanmolen - HHND.nl6 - 4
20.12 - 20.52  Rode ster - Herveld5 - 4
20.54 - 21.34  Elst - Franken tweewielers3 - 5
21.36 - 22.16  F.C. De 3e Helft - Installatiebedrijf Kunst3 - 8

15-04-2009

19.30 - 20.10  Wanmolen - Herveld10 - 5
20.12 - 20.52  Installatiebedrijf Kunst - HHND.nl4 - 10
20.54 - 21.34  Elst - the former floor team3 - 9
21.36 - 22.16  Franken tweewielers - Noordenburg5 - 3

08-04-2009

19.30 - 20.10  Wanmolen - F.C. De 3e Helft5 - 1
20.12 - 20.52  Rode ster - HHND.nl5 - 4
20.54 - 21.34  Installatiebedrijf Kunst - Noordenburg7 - 0
21.36 - 22.16  Herveld - Elst13 - 4

01-04-2009

19.30 - 20.10  Wanmolen - the former floor team8 - 5
20.12 - 20.52  Herveld - Installatiebedrijf Kunst1 - 3
20.54 - 21.34  Rode ster - Noordenburg4 - 6
21.36 - 22.16  HHND.nl - F.C. De 3e Helft8 - 5

25-03-2009

19.30 - 20.10  Wanmolen - Franken tweewielers6 - 3
20.12 - 20.52  Rode ster - the former floor team7 - 3
20.54 - 21.34  Herveld - HHND.nl5 - 3
21.36 - 22.16  Elst - Installatiebedrijf Kunst0 - 9

18-03-2009

19.30 - 20.10  Wanmolen - Elst9 - 1
20.12 - 20.52  Noordenburg - HHND.nl5 - 11
20.54 - 21.34  Franken tweewielers - the former floor team10 - 4
21.36 - 22.16  Herveld - F.C. De 3e Helft -

11-03-2009

19.30 - 20.10  Noordenburg - Herveld4 - 3
20.12 - 20.52  Installatiebedrijf Kunst - the former floor team4 - 4
20.54 - 21.34  Rode ster - Franken tweewielers7 - 3
21.36 - 22.16  the former floor team - F.C. De 3e Helft5 - 4

04-03-2009

19.30 - 20.10  the former floor team - Herveld2 - 7
20.12 - 20.52  Wanmolen - Rode ster0 - 4
20.54 - 21.34  HHND.nl - Elst6 - 5
21.36 - 22.16  Franken tweewielers - F.C. De 3e Helft7 - 3

25-02-2009

19.30 - 20.10  Installatiebedrijf Kunst - HHND.nl4 - 0
20.12 - 20.52  Wanmolen - Herveld4 - 6
20.54 - 21.34  the former floor team - Elst8 - 0
21.36 - 22.16  Noordenburg - Franken tweewielers2 - 4

18-02-2009

19.30 - 20.10  Wanmolen - Noordenburg5 - 4
20.12 - 20.52  Elst - Rode ster1 - 11
20.54 - 21.34  the former floor team - HHND.nl2 - 4
21.36 - 22.16  Franken tweewielers - Installatiebedrijf Kunst5 - 4

11-02-2009

19.30 - 20.10  Wanmolen - Installatiebedrijf Kunst4 - 1
20.12 - 20.52  Elst - Noordenburg0 - 7
20.54 - 21.34  Franken tweewielers - HHND.nl1 - 4
21.36 - 22.16  F.C. De 3e Helft - Rode ster1 - 6

04-02-2009

19.30 - 20.10  Wanmolen - Franken tweewielers5 - 6
20.12 - 20.52  Rode ster - the former floor team4 - 2
20.54 - 21.34  Elst - Installatiebedrijf Kunst3 - 10
21.36 - 22.16  Herveld - HHND.nl7 - 5
22.20 - 23.00  Noordenburg - F.C. De 3e Helft5 - 5

28-01-2009

19.30 - 20.10  Rode ster - Franken tweewielers6 - 5
20.12 - 20.52  the former floor team - Installatiebedrijf Kunst4 - 3
20.54 - 21.34  Herveld - Noordenburg4 - 1
21.36 - 22.16  F.C. De 3e Helft - the former floor team3 - 8

21-01-2009

19.30 - 20.10  Wanmolen - F.C. De 3e Helft8 - 1
20.12 - 20.52  Noordenburg - Installatiebedrijf Kunst3 - 2
20.54 - 21.34  Rode ster - HHND.nl4 - 4
21.36 - 22.16  Elst - Herveld3 - 8

14-01-2009

19.30 - 20.10  HHND.nl - Wanmolen5 - 12
20.12 - 20.52  Rode ster - Herveld3 - 0
20.54 - 21.34  Elst - Franken tweewielers1 - 7
21.36 - 22.16  F.C. De 3e Helft - Installatiebedrijf Kunst3 - 4

07-01-2009

19.30 - 20.10  Rode ster - Installatiebedrijf Kunst14 - 1
20.12 - 20.52  Noordenburg - the former floor team4 - 2
20.54 - 21.34  Herveld - Franken tweewielers4 - 3
21.36 - 22.16  Elst - F.C. De 3e Helft6 - 4

17-12-2008

19.30 - 20.10  Wanmolen - Elst3 - 0
20.12 - 20.52  HHND.nl - Noordenburg2 - 5
20.54 - 21.34  Franken tweewielers - the former floor team3 - 8
21.36 - 22.16  Herveld - F.C. De 3e Helft7 - 1

10-12-2008

19.30 - 20.10  Wanmolen - Noordenburg4 - 2
20.12 - 20.52  the former floor team - HHND.nl3 - 3
20.54 - 21.34  Rode ster - Elst11 - 2
21.36 - 22.16  Installatiebedrijf Kunst - Franken tweewielers5 - 1

03-12-2008

19.30 - 20.10  Wanmolen - the former floor team5 - 4
20.12 - 20.52  Rode ster - Noordenburg11 - 1
20.54 - 21.34  Herveld - Installatiebedrijf Kunst2 - 2
21.36 - 22.16  F.C. De 3e Helft - HHND.nl7 - 0

26-11-2008

19.30 - 20.10  Wanmolen - Installatiebedrijf Kunst7 - 2
20.12 - 20.52  Noordenburg - Elst6 - 1
20.54 - 21.34  Franken tweewielers - HHND.nl5 - 2
21.36 - 22.16  Rode ster - F.C. De 3e Helft6 - 3

19-11-2008

19.30 - 20.10  Wanmolen - Rode ster6 - 3
20.12 - 20.52  HHND.nl - Elst10 - 1
20.54 - 21.34  the former floor team - Herveld2 - 6
21.36 - 22.16  F.C. De 3e Helft - Franken tweewielers4 - 5

12-11-2008

19.30 - 20.10  Wanmolen - F.C. De 3e Helft6 - 3
20.12 - 20.52  Elst - Herveld0 - 15
20.54 - 21.34  Noordenburg - Installatiebedrijf Kunst4 - 3
21.36 - 22.16  HHND.nl - Rode ster4 - 17

05-11-2008

19.30 - 20.10  Rode ster - Franken tweewielers6 - 3
20.12 - 20.52  Installatiebedrijf Kunst - the former floor team4 - 1
20.54 - 21.34  Herveld - Noordenburg8 - 4
21.36 - 22.16  F.C. De 3e Helft - the former floor team3 - 6

29-10-2008

19.30 - 20.10  Wanmolen - Franken tweewielers7 - 2
20.12 - 20.52  Rode ster - the former floor team3 - 3
20.54 - 21.34  Installatiebedrijf Kunst - Elst4 - 1
21.36 - 22.16  HHND.nl - Herveld3 - 11

22-10-2008

19.30 - 20.10  Wanmolen - Elst10 - 4
20.12 - 20.52  the former floor team - Franken tweewielers5 - 0
20.54 - 21.34  Noordenburg - HHND.nl4 - 1
21.36 - 22.16  Herveld - F.C. De 3e Helft12 - 1

15-10-2008

19.30 - 20.10  Wanmolen - Herveld4 - 4
20.12 - 20.52  HHND.nl - Installatiebedrijf Kunst1 - 3
20.54 - 21.34  Noordenburg - Franken tweewielers3 - 7
21.36 - 22.16  the former floor team - Elst5 - 4

08-10-2008

19.30 - 20.10  Wanmolen - the former floor team5 - 4
20.12 - 20.52  Herveld - Installatiebedrijf Kunst7 - 2
20.54 - 21.34  Noordenburg - Rode ster2 - 4
21.36 - 22.16  HHND.nl - F.C. De 3e Helft8 - 6

01-10-2008

19.30 - 20.10  the former floor team - Noordenburg2 - 4
20.12 - 20.52  Herveld - Franken tweewielers7 - 0
20.54 - 21.34  Installatiebedrijf Kunst - Rode ster2 - 7
21.36 - 22.16  Elst - F.C. De 3e Helft4 - 10

24-09-2008

19.30 - 20.10  Wanmolen - HHND.nl7 - 2
20.12 - 20.52  Elst - Franken tweewielers1 - 2
20.54 - 21.34  Herveld - Rode ster3 - 5
21.36 - 22.16  F.C. De 3e Helft - Installatiebedrijf Kunst0 - 11

04-06-2008

19.30 - 20.10  Wanmolen - Elst8 - 4
20.12 - 20.52  Rode ster - Installatiebedrijf Kunst7 - 6
20.54 - 21.34  Wanmolen - Rode ster2 - 9

28-05-2008

19.30 - 20.10  Wanmolen - the former floor team6 - 5
20.12 - 20.52  Elst - Lazio Coma3 - 2
20.54 - 21.34  Installatiebedrijf Kunst - Noordenburg8 - 3
21.36 - 22.16  Rode ster - HHND.nl3 - 3

14-05-2008

19.30 - 20.10  Wanmolen - Rode ster7 - 6
20.12 - 20.52  Elst - Welcom by van Wolfswinkel0 - 18
20.54 - 21.34  Installatiebedrijf Kunst - Lazio Coma8 - 3
21.36 - 22.16  the former floor team - HHND.nl4 - 1

07-05-2008

19.30 - 20.10  Welcom by van Wolfswinkel - the former floor team2 - 6
20.12 - 20.52  Lazio Coma - Noordenburg2 - 6
20.54 - 21.34  Installatiebedrijf Kunst - HHND.nl9 - 2
21.36 - 22.16  Elst - Rode ster2 - 10

23-04-2008

19.30 - 20.10  HHND.nl - Elst10 - 3
20.12 - 20.52  Noordenburg - the former floor team1 - 6
20.54 - 21.34  Welcom by van Wolfswinkel - Wanmolen11 - 10
21.36 - 22.16  Elst - Lazio Coma4 - 4

16-04-2008

19.30 - 20.10  Wanmolen - Lazio Coma8 - 2
20.12 - 20.52  the former floor team - Rode ster5 - 7
20.54 - 21.34  Welcom by van Wolfswinkel - HHND.nl6 - 3
21.36 - 22.16  Installatiebedrijf Kunst - Noordenburg1 - 1
22.20 - 23.00  Welcom by van Wolfswinkel - Installatiebedrijf Kunst5 - 7

09-04-2008

19.30 - 20.10  Wanmolen - the former floor team7 - 7
20.12 - 20.52  Noordenburg - Elst6 - 3
20.54 - 21.34  Lazio Coma - HHND.nl7 - 10
21.36 - 22.16  Installatiebedrijf Kunst - Rode ster5 - 4

02-04-2008

19.30 - 20.10  Wanmolen - Installatiebedrijf Kunst3 - 0
20.12 - 20.52  the former floor team - Elst5 - 3
20.54 - 21.34  HHND.nl - Lazio Coma2 - 5
21.36 - 22.16  Noordenburg - HHND.nl13 - 0

26-03-2008

19.30 - 20.10  Wanmolen - HHND.nl5 - 5
20.12 - 20.52  Noordenburg - Rode ster2 - 3
20.54 - 21.34  Elst - Installatiebedrijf Kunst2 - 6
21.36 - 22.16  Lazio Coma - Welcom by van Wolfswinkel4 - 7

19-03-2008

19.30 - 20.10  Wanmolen - Elst8 - 3
20.12 - 20.52  the former floor team - Installatiebedrijf Kunst1 - 5
20.54 - 21.34  Rode ster - HHND.nl18 - 3
21.36 - 22.16  Noordenburg - Welcom by van Wolfswinkel3 - 3
22.20 - 23.00  Welcom by van Wolfswinkel - HHND.nl3 - 0 **

12-03-2008

19.30 - 20.10  Wanmolen - Noordenburg3 - 3
20.12 - 20.52  the former floor team - Lazio Coma9 - 4
21.36 - 22.16  Rode ster - Welcom by van Wolfswinkel2 - 9

05-03-2008

19.30 - 20.10  Welcom by van Wolfswinkel - the former floor team4 - 11
20.12 - 20.52  Elst - Rode ster2 - 12
20.54 - 21.34  Installatiebedrijf Kunst - HHND.nl5 - 4
21.36 - 22.16  Noordenburg - Lazio Coma5 - 2

27-02-2008

19.30 - 20.10  Wanmolen - Rode ster5 - 9
20.12 - 20.52  Installatiebedrijf Kunst - Lazio Coma13 - 3
20.54 - 21.34  HHND.nl - the former floor team2 - 7
21.36 - 22.16  Elst - Welcom by van Wolfswinkel4 - 14

20-02-2008

19.30 - 20.10  Wanmolen - Noordenburg4 - 6
20.12 - 20.52  Rode ster - Welcom by van Wolfswinkel4 - 10
20.54 - 21.34  Elst - HHND.nl1 - 4
21.36 - 22.16  Lazio Coma - the former floor team1 - 8

13-02-2008

19.30 - 20.10  Wanmolen - Lazio Coma4 - 4
20.12 - 20.52  the former floor team - Rode ster4 - 5
20.54 - 21.34  Noordenburg - Installatiebedrijf Kunst5 - 2
21.36 - 22.16  Welcom by van Wolfswinkel - HHND.nl5 - 2

06-02-2008

19.30 - 20.10  Noordenburg - the former floor team5 - 2
20.12 - 20.52  Installatiebedrijf Kunst - Rode ster2 - 2
20.54 - 21.34  Welcom by van Wolfswinkel - Wanmolen2 - 3
21.36 - 22.16  Elst - Lazio Coma3 - 5

30-01-2008

19.30 - 20.10  Installatiebedrijf Kunst - Welcom by van Wolfswinkel3 - 0
20.12 - 20.52  Wanmolen - the former floor team2 - 4
20.54 - 21.34  Rode ster - Lazio Coma17 - 7
21.36 - 22.16  Elst - Noordenburg0 - 7

23-01-2008

19.30 - 20.10  Wanmolen - Elst11 - 2
20.12 - 20.52  Noordenburg - Welcom by van Wolfswinkel1 - 2
20.54 - 21.34  Installatiebedrijf Kunst - the former floor team2 - 2
21.36 - 22.16  Rode ster - HHND.nl7 - 7

16-01-2008

19.30 - 20.10  Wanmolen - Installatiebedrijf Kunst2 - 4
20.12 - 20.52  Noordenburg - HHND.nl5 - 3
20.54 - 21.34  Elst - the former floor team2 - 9
21.36 - 22.16  Rode ster - Lazio Coma10 - 1

09-01-2008

19.30 - 20.10  Welcom by van Wolfswinkel - Lazio Coma6 - 0
20.12 - 20.52  Wanmolen - HHND.nl9 - 6
20.54 - 21.34  Noordenburg - Rode ster4 - 1
21.36 - 22.16  Elst - Installatiebedrijf Kunst1 - 8

02-01-2008

19.30 - 20.10  Lazio Coma - Welcom by van Wolfswinkel1 - 15
19.30 - 20.10  Wanmolen - Noordenburg3 - 2
20.54 - 21.34  HHND.nl - the former floor team8 - 4
21.36 - 22.16  Rode ster - Installatiebedrijf Kunst4 - 5

19-12-2007

19.30 - 20.10  Wanmolen - the former floor team5 - 14
19.30 - 20.10  Welcom by van Wolfswinkel - Installatiebedrijf Kunst8 - 1
20.54 - 21.34  HHND.nl - Lazio Coma4 - 2
21.36 - 22.16  Noordenburg - Rode ster2 - 2

12-12-2007

19.30 - 20.10  Installatiebedrijf Kunst - Noordenburg0 - 0
19.30 - 20.10  HHND.nl - Rode ster0 - 1
20.54 - 21.34  Wanmolen - Welcom by van Wolfswinkel6 - 8
21.36 - 22.16  Lazio Coma - the former floor team2 - 6

28-11-2007

19.30 - 20.10  Wanmolen - Lazio Coma9 - 2
19.30 - 20.10  Noordenburg - HHND.nl4 - 1
20.54 - 21.34  Installatiebedrijf Kunst - the former floor team2 - 3
21.36 - 22.16  Welcom by van Wolfswinkel - Rode ster8 - 3

21-11-2007

19.30 - 20.10  Welcom by van Wolfswinkel - Noordenburg3 - 2
20.12 - 20.52  HHND.nl - Wanmolen7 - 9
20.54 - 21.34  the former floor team - Rode ster5 - 5
21.36 - 22.16  Lazio Coma - Installatiebedrijf Kunst1 - 5

14-11-2007

19.30 - 20.10  Wanmolen - Rode ster9 - 5
20.12 - 20.52  Lazio Coma - Noordenburg1 - 0
20.54 - 21.34  HHND.nl - Installatiebedrijf Kunst3 - 5
21.36 - 22.16  Welcom by van Wolfswinkel - the former floor team5 - 3

07-11-2007

19.30 - 20.10  Noordenburg - the former floor team9 - 0
20.12 - 20.52  Wanmolen - Installatiebedrijf Kunst2 - 8
20.54 - 21.34  Lazio Coma - Rode ster4 - 6

31-10-2007

19.30 - 20.10  Lazio Coma - Welcom by van Wolfswinkel2 - 5
20.12 - 20.52  Wanmolen - Noordenburg5 - 4
20.54 - 21.34  HHND.nl - the former floor team2 - 4
21.36 - 22.16  Rode ster - Installatiebedrijf Kunst2 - 2

24-10-2007

19.30 - 20.10  Wanmolen - Lazio Coma2 - 3
19.30 - 20.10  Installatiebedrijf Kunst - the former floor team4 - 7
20.12 - 20.52  Welcom by van Wolfswinkel - Rode ster14 - 5
20.54 - 21.34  Noordenburg - HHND.nl3 - 2

17-10-2007

19.30 - 20.10  Lazio Coma - Rode ster3 - 5
19.30 - 20.10  HHND.nl - Welcom by van Wolfswinkel4 - 4
20.12 - 20.52  Wanmolen - Installatiebedrijf Kunst7 - 5
20.54 - 21.34  Noordenburg - the former floor team1 - 0

10-10-2007

19.30 - 20.10  Wanmolen - Rode ster7 - 5
20.12 - 20.52  HHND.nl - Installatiebedrijf Kunst3 - 4
20.54 - 21.34  Lazio Coma - Noordenburg1 - 1
21.36 - 22.16  Welcom by van Wolfswinkel - the former floor team11 - 1

03-10-2007

19.30 - 20.10  Lazio Coma - the former floor team2 - 2
19.30 - 20.10  Installatiebedrijf Kunst - Noordenburg4 - 1
20.12 - 20.52  HHND.nl - Rode ster12 - 1
20.54 - 21.34  Wanmolen - Welcom by van Wolfswinkel3 - 0 **

26-09-2007

19.30 - 20.10  Welcom by van Wolfswinkel - Installatiebedrijf Kunst7 - 3
20.12 - 20.52  Wanmolen - the former floor team2 - 4
20.54 - 21.34  Noordenburg - Rode ster3 - 2
21.36 - 22.16  HHND.nl - Lazio Coma7 - 3

19-09-2007

19.30 - 20.10  HHND.nl - Wanmolen8 - 4
20.12 - 20.52  Lazio Coma - Installatiebedrijf Kunst0 - 3
20.54 - 21.34  the former floor team - Rode ster2 - 3
21.36 - 22.16  Welcom by van Wolfswinkel - Noordenburg6 - 0

Legenda

* = Wedstrijd gestaakt
** = Wedstrijd niet gespeeld

Programma a.s. woensdag

Geen wedstrijden a.s. Woensdag

Poll


Er is momenteel geen peiling actief.

[Ik weet een goede poll!]
Archief Opiniepeilingen